Ман Сіті втримав перемогу над Тоттенхемом

30 жовтня 2018, 07:28 | Футбол
ФОТО twitter.com/spursofficial

В рамках заключного і центрального матчу десятого туру АПЛ Манчестер Сіті завітав в гості до Тоттенхему. Наставник "шпор" вирішив грати від оборони, вийшовши без центрального атакуючого півзахисника. З перших хвилин "городяни" атакували через лівий фланг і досить швидко домоглися свого.

Стерлінг покотив в центр на Мареза, а Ріяд розстріляв порожні ворота. 0: 1. Відзначимо, що Тріпп'єр упустив Стерлінга, а Альдервейрельд НЕ догледів за Марез. План на гру господарів відразу ж не виправдав себе. Потрібно було йти вперед, щоб відновити паритет, але розігруючого на полі не було. Льорісу довелося потрудитися, щоб до перерви більше не пропускати.

Марез пробивав з гострого кута - Уго насилу дістав м'яч з ближнього кута воріт. Втім, рахунок міг стати рівним, коли Едерсон вчасно вийшов з воріт і не дозволив Харрі Кейн нанести удар. Англієць виходив один на один. Свисток відправив команди відпочивати за рахунку 0: 1.

Підопічні Маурісіо Почеттіно активно почали другий тайм, але момент виник у гостей. Давід Сілва отримав м'яч в штрафній і відпасував на Стерлінга, але удар Рахіма припав в суперника. Тренер Тоттенхема освіжив центр поля, що дозволило його команді швидше доставляти м'яч в атаку, але дійсно здивувати Едерсона не вдавалося.

Пеп Гвардіола, в свою чергу, зробив кілька замін орієнтованих на оборону. Втім, під завісу зустрічі "шпори" повинні були відновити паритет. Ламела отримав м'яч у штрафному майданчику і ударом в один дотик послав його вище воріт з одинадцятиметрової позначки.

Фінальний свисток арбітра зафіксував мінімальну перемогу Манчестер Сіті.

Тоттенхем - Манчестер Сіті 0: 1 Гол: Марез, 6.

Тоттенхем: Льоріс - Тріпп'єр, Тобі, Санчес, Девіс - Сіссоко, Дайер (Уінкс, 67), Дембеле (Аллі, 75) - Ламела, Кейн, Моура (Еріксен, 81).

Манчестер Сіті: Едерсон - Уокер, Стоунз, Емерік Ляпорт, Менді - Д. Сілва (Компані, 89), Фернандіньо, Б. Сілва - Марез (Жезус, 90 + 2), Агуеро (де Брюйне, 71), Стерлінг.

Попередження: Моура, Девіс - Емерік Ляпорт, Фернандіньо.