26 жовтня 2018, 08:06 | Футбол
Празднование Челси, Getty Images

Хет-трик Рубена Лофтус-Чіка приніс Челсі домашню перемогу в матчі проти БАТЕ.

Челсі - БАТЕ 3: 1.

Голи: Лофтус-Чик, 2, 8, 54 - Ріос, 80 Челсі: Кепа - Дзаппакоста, Кехілл, Крістенсен, Емерсон - Фабрегас, Ковачич (Канте, 77), Лофтус-Чик - Вілліан (Мозес, 57), Жиру, Педро (Хадсон-Одоі, 60) БАТЕ: Щербицький - Ріос, Филипович, Філіпенко, Володько - Бага (Яблонський, 76), Драгун, Гліб (Іванич, 59) - Скавиш, Сігневіч (Туомінен, 71), Стасевич Попередження: Гліб ПАОК будинку поступився Віді з рахунком 0: 2, двічі пропустивши в першому таймі.

Український півзахисник господарів Євген Шахов вийшов в стартовому складі і був замінений на 52-й хвилині, а захисник Євген Хачеріді провів всю гру в запасі.

ПАОК - Віді 0: 2.

Голи: Хусті, 12, Стопіра, 45 ПАОК: Пашалакіс - Матос, Варела, Креспо, Тошка - Шахов (Прійовіч, 52), Каньяс - Лімніос (Амр, 46), Пелкас, Ель-Каддурі - Кареліс (Бісесвар, 66) Види : Ковачик - Фіоло, Юхас, Нього, Вінісіус, Стопіра - Паткай, Хаджич, Миланов (Ніколов, 79) - Шчеповіч (Ходжич, 65), Хусті (Ковач, 73) Попередження: Хаджич, Ковачик, Нього, Фіоло, Ходжич.