Реал здобув перемогу над Вікторією

24 жовтня 2018, 07:25 | Футбол

Підопічні Хулена Хулен Лопетегі повернулися на переможну стежку, обігравши чеську Вікторію (2: 1).

На Сантьяго Бернабеу що переживає не найкращі часи мадридський Реал приймав скромну чеську Вікторію, Хулен Лопетегі повернув в основу Крооса на Бензема, але відправив на лаву запасних провалив матч з Леванте Варана, випустивши замість нього завжди готового виручити Начо. Звітний поєдинок показав, що проблеми "вершкових" нікуди не поділися, у фінальній третини поля часто не вистачало винахідливості, а в обороні знову все дуже непереконливо, благо суперник не реалізовував свої моменти.

Мадридці могли повести в рахунку вже на 5-й хвилині, коли Рамос виграв верхову боротьбу після подачі кутового і пробив по воротах, але штанга врятувала гостей від пропущеного гола. "Вершкові" нарощували свій тиск на ворота Грушки, проте саме вони ледь не пропустили першими після того, як Петржела двічі в ході однієї атаки пробив по воротах з близької відстані, але спершу Навас врятував, а потім добивання Мілана виявилося неточним. А в атаці у відповідь Реал таки відкрив рахунок - Васкес виконав подачу на дальню штангу на Бензема, а Карім вколотив м'яч у сітку - 1: 0.

Після забитого гола підопічні Хулен Лопетегі заспокоїлися і тривалий час просто контролювали м'яч без претензій на загрозу воротам Грушки, у другій половині тайму чехи ледь не накалаі суперника за бездіяльність, Лімберскі підключився до атаки і перекинув м'яч через Наваса, але не влучив створ воріт. В атаці у відповідь Бензема міг оформляти дубль, але в цей раз голкіпер Вікторії врятував свою команду. Трохи пізніше Алеш ледь не привіз гол у свої ворота, в просто ситуації подарувавши м'яч Іско, але той не скористався таким щедрим подарунком, пробивши повз ворота. Перед тим як піти на перерву підопічні Павла Врби знову були дуже близькі до забитого голу, але Грошовскі примудрився не влучити у ворота з кількох метрів, таким чином, команди вирушили в роздягальні за мінімальної переваги господарів.

Після відновлення гри Вікторія ледь не забила швидкий гол, але знову підвела реалізація, удару Гавела з лінії воротарського не вистачило точності. А ось Реал своєю можливістю забити скористався - на 55-й хвилині ледь вийшов на заміну Вальверде відпасував в штрафну на Бейла, Гарет віддав далі на Марсело, а бразилець витончено перекинув м'яч через Грушку - 2: 0. Після цього господарі знову заспокоїлися і неспішно перекочували м'яч, час від часу пробиваючи по воротах, але або їх ударам не вистачало точності, або Грушка грав надійно, в одній з епізодів воротар був уже безсилий і Бензема відправив м'яч у сітку, але гол не був зарахований через офсайд.

Підопічні Врби не залишали спроб забити і на 78-й хвилині таки домоглися свого, заслужено відправивши м'яч у ворота Наваса - на 78-й хвилині Грошовскі обігрався з Чермаком і акуратно поклав м'яч в нижній кут - 2: 1. Після забитого гола чехи набули впевненості у власних силах і повністю забрали м'яч собі, сподіваючись забити ще раз, могла посприяти цьому травма Марсело, через яку мадридці були змушені догравати матч удесятьох, але Вікторії так і не вдалося серйозно потривожити Наваса до закінчення зустрічі.

Як підсумок, "вершкові" здобули не найбільшу просту перемогу, яка виявилася для них першою за тривалий час, питання до гри команди все ще є.

Реал - Вікторія 2: 1 Голи: Бензема, 11, Марсело, 55 - Грошовскі, 78 Реал: Навас - Васкес, Начо, Рамос, Марсело - Модріч, Каземіро, Кроос - Бейл (Асенсио, 75), Бензема (Діас, 88) , Іско (Вальверде, 54) Вікторія: Грушка - Ршезнік, Гейда, Губник, Лімберскі - Прохазка (Горжава, 65), Грошовскі - Гавел (ЕКПА, 76), Чермак, Петржела (Ржезнічек, 86) - Крменчік Попередження: Іско, Кроос , Рамос - Лімберскі.