ФК Львів мінімально обіграв Арсенал-Київ

21 жовтня 2018, 19:18 | Футбол
ФК Львов - Арсенал-Киев, ФОТО Арсенал-Киев

В рамках дванадцятого туру ФК Львів приймав Арсенал-Київ. У першому колі львів'яни впевнено обіграли тоді ще команду Раванеллі. Немає сумнівів, що сьогоднішні господарі збиралися повторити успіх. З перших хвилин суперники задали не найвищий темп, а перший момент виник, коли Тейлор увірвався в чужу штрафну і покотив на Бруно - Сітало парирував сильний удар бразильця.

Після цього господарі володіли деякою ігровою ініціативою, а кияни більше розраховували на разючі випади. За десять хвилин до перерви, Бруно підкараулив помилку Дубінчака і пробив з лівої ноги - Сітало знову був на висоті. Як виявилося, це був лише перший дзвіночок для Арсенал-Києва. Бразильський нападаючий домігся свого вже через пару хвилин.

Адамюк прострілив з правого флангу, а Бруно пробив - Сітало впорався, але Бруно виявився першим на добиванні і вивів свою команду вперед. 1: 0. У другому таймі гості дещо активніше йшли вперед. Крім того, Бруно отримав другу жовту картку і поле покинув. Однак чисельну більшість команда Грозного мала хвилин десять - Лола теж був видалений.

В кінці матчу Арсенал-Київ намагався провести штурм, але команда Бакалова грамотно оборонялася і не давала супернику вільний простір. Можна згадати лише курйозний випадок, коли Сітало майже виніс Тейлора за бокову лінію - бразильцеві це не сподобалося, а арбітр виписав варту воріт попередження.

Фінальний свисток зафіксував перемогу львів'ян.

ФК Львів - Арсенал-Київ 1: 0 Голи: Бруно, 37.

ФК Львів: Сарнавський - Адамюк, Мартан, Парамонов, Путраш - Джонатан, Сабіно - Тейлор, Сезар, Западня - Бруно.

Арсенал-Київ: Сітало - Насонов, Дубінчак, Сагуткін, Майданевич - Домбровський, Вакулко - Баланюк, Фещук, Лола - Акулінін.

Попередження: Бруно.

Вилучення: Бруно, 63 (повторне попередження) - Лола, 74 (повторне попередження).