Франція здобула перемогу над Німеччиною

17 жовтня 2018, 06:57 | Футбол
франция обыграла германию, getty images

У центральному матчі ігрового дня в Лізі націй лицем до лиця зійшлися два останніх чемпіона світу - Франція приймала Німеччину на Стад де Франс. Дідьє Дешам випустив з перших хвилин практично той же склад, який приніс "ле бле" перемогу на останньому мундіалі, не вистачало лише травмованого Умтіті, Йоахим Лев же справив цілих п'ять змін після провального матчу з Нідерландами, відправивши винуватців невдачі на лаву запасних.

Перші хвилин матчу проходили в стриманому темпі, а потім німці заволоділи ігровою перевагою перебравшись на свою половину поля, господарів влаштовувала гра другим номером, вони розраховували на гру на контратаках, в першу чергу, за рахунок верткого Мбаппе, але всі спроби втекти в швидку атаку ні до чого не приводили. На 14-й хвилині Бундестім досить легко відкрила рахунок - хвилиною раніше Кімпембе зіграв рукою у штрафному майданчику, за що був призначений пенальті, який згодом не надто впевнено реалізував Кроос - 0: 1.

Трохи пізніше підопічні Льова мали чудову нагоду подвоїти перевагу в рахунку, але Сані віддав занадто сильний пас вільному Вернеру, завдяки чому Льоріс встиг випередити Тімо і не дозволив йому відправити м'яч у ворота. Незабаром забити міг уже Гинтер після того, як пробив з близької відстані після подачі кутового, але Льоріс зіграв надійно і врятував свою команду. До закінчення першої 45-мінтуке команди по черзі володіли м'ячем, частіше з ним зустрічалися гості, але ні ті, ні інші не загрожували воротам один одного, винятком був момент, коли Ернандес протягнув м'яч і прострілив на ближню штангу на Жиру, але Олів'є не потрапив в створ воріт з вигідної позиції. На перерву колективи вирушили за мінімальної переваги Бундестім.

Після відновлення гри відбувається на полі змінилося, вже французи контролювали м'яч, змушуючи суперника катувати щастя на контратаках. Мбаппе міг забити швидкий гол після того, як легко втік від опонентів, але Кіліаном не вдалося переграти Нойєра в ближньому бою. Після цього господарі не зневірились і продовжували гнути свою лінію, але всерйоз не загрожували воротам Нойєра, але все ж зуміли відновити паритет, провівши класну атаку - на 62-й хвилині Погба відпасував на Ернандеса, той вирізав подачу точно на голову Грізманн, а Антуан класним ударом не залишив шансів Нойєра - 1: 1.

Вже через кілька хвилин Грізманн міг оформляти дубль після заробленого небезпечного штрафного, але Антуан схибив, завдавши вкрай невдалий прямий удар. Підопічні Дешама продовжували тиснути на чужу штрафну, але не створювали забійних моментів, допоміг дотиснути суперника зароблений пенальті - на 79-й хвилині Мбаппе відпасував в штрафну на Матюїді, якого потім збив Хуммельс, а після цього Грізманн оформив дубль, упевнено реалізував одинадцятиметровий. У кінцівці поєдинку низка замін у складах обох команд вбила темп гри, що було на руку "ле бле", а ось Німеччину це ніяк не влаштовувало, Бундестім відчайдушно намагалася врятувати хоча б нічию в компенсований час, але так і не потурбувала Льоріса.

Як підсумок, Франція здобула вольову перемогу над командою Йоахіма Льова і продовжує лідирувати в своїй групі, а Німеччина знову зазнала невдачі і тепер дуже близька до вильоту в Лігу В. Хто б міг про таке подумати.

Франція - Німеччина 2: 1.

Голи: Грізманн, 62, 80 (з пенальті) - Кроос, 14 (з пенальті) Франція: Льоріс - Павар, Варан, Кімпембе, Ернандес - Канте (Нзонзі, 90 + 4), Погба - Мбаппе (Дембеле, 86), Грізманн (Ндомбеле, 90 + 1), Матюїді - Жиру Німеччина: Нойер - Гинтер (Брандт, 83), Зюле, Хуммельс, Шульц - КЕРЕРА, Кіммі, Кроос - Гнабрі (Мюллер, 88), Вернер, Сані (Дракслер, 75) Попередження : Гинтер.