Салах повернувся зі збірної Єгипту в Ліверпуль через травму

13 жовтня 2018, 22:44 | Футбол
Мохаммед Салах, Getty Images

Форвард збірної Єгипту і Ліверпуля Мохаммедом Салахом під час матчу зі збірною Свазіленду (4: 1) у кваліфікації Кубка африканських націй отримав травму. Відзначимо, що лідер атак "фараонів" отримав пошкодження на 88 хвилині і був змушений покинуть поле.

Повідомляється, що Мохаммед Салах вже прилетів до Ліверпуля, де почне проходити лікування.

"Під час попереднього матчу проти Свазіленду Салах поскаржився на напругу в кістково-м'язової м'язі. Після гри було проведено медичне обстеження ", - цитує заяву єгипетської ФА в Фейсбуці Goal. com.

Нагадаємо, що На 45-й хвилині нападник збірної Єгипту Мохаммед Салах забив шикарний м'яч ударом з кутового команді Свазіленд.

Бажаєте дізнаватися головні футбольні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram! Стежити за нашим сайтом ви також можете в Facebook, Instagram і Twitter.