Караваєв: У другому таймі зрозуміли, що Італія дає грати

11 жовтня 2018, 13:05 | Футбол
Караваев против Бареллы, ФФУ

Збірна України здобула вольову нічию в товариському матчі з Італією (1: 1). Олександр Караваєв поділився емоціями після гри в Генуї.

"Італія - ??команда топ-рівня. Ми очікували, що вони будуть бігти і пресингувати. Тренер сказав зіграти грамотно тактично, не дати їм нічого не зробити. Ми знали, що вони люблять робити закидання за спину захисникам, але ми добре тримали лінію і постійно був офсайд. Це було ризиковано, але все виходило. Не сказав би, що у нас в першому таймі було багато атак, хоча деякі контратаки могли завершувати до логічного завершення. У другому таймі більше заспокоїлися, розуміли, що вони дають грати і у нас моменти з'явилися, забили гол, тому гра вийшла дуже цікавою і динамічною. Добули позитивний результат - це добре ", - почав захисник.

"Вони грали вдома, хотіли створити на перших хвилинах великий тиск. Відмінно зіграв Андрій Пятов, коли його розстрілювали в упор. Десь була втрата концентрації, але потім зібралися і вже грали більш впевнено ".

"Самий чи складний суперник Італія? Так! До цього ще було складно грати з Марокко. Але Італія - ??це команда топ-рівня, вони біжать і відкриваються, м'яч тримають дуже якісно, ??тому було складно проти них грати ".

"Ми не відходимо від своїх принципів гри, робимо те, що від нас тренерський штаб вимагає, гнемо свою лінію.

Ми намагаємося доводити все до автоматизму, щоб розуміти один одного футбольному полі і у нас багато чого виходить ", - розповів Караваєв в коментарі телеканалу Футбол.

на Football. ua доступне відео голів та огляд матчу Італія - ??Україна (1: 1).

Бажаєте дізнаватися головні футбольні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram! Стежити за нашим сайтом ви також можете в Facebook, Instagram і Twitter.

За матеріалами: footballua.tv