Севілья на вершині, Барселона і Реал в нокдауні - підсумки 8-го туру Прімери

09 жовтня 2018, 16:47 | Футбол
Алавес арзнует победу

Олександр Пузік підводить підсумки восьмого туру чемпіонату Іспанії.

Черговий провал Реала, нічия Барселони та Валенсії на Местальї, важка перемога Атлетіко, баскські розборки на Сан Мамесі - про це та багато іншого в підсумках 8-го туру іспанської Прімери.

Результати туру:.

ІСПАНІЯ. ЛА ЛІГА, 8 ТУР 05 ЖОВТНЯ 2018 22:00 Атлетик 1: 3 Реал Сосьєдад 06 ЖОВТНЯ 2018 14:00 Жирона 2: 3 Ейбар 17:15 Хетафе 0: 1 Леванте 19:30 Алавес 1: 0 Реал Мадрид 21:45 Леганес 1 : 0 Райо Вальєкано 07 ЖОВТНЯ 2018 13:00 Вальядолід 1: 0 Уеска 17:15 Атлетіко 1: 0 Бетіс 19:30 Севілья 2: 1 Сельта 19:30 Еспаньол 3: 1 Вільярреал 21:45 Валенсія 1: 1 Барселона Вальверде невиправний Виїзди на Месталью - це завжди складно для грандів, але грамотні тренери часто здатні полегшувати життя своїм підопічним. Вальверде робить все навпаки. На тижні Барселона провела відмінний матч в Лондоні, а через кілька днів Ернесто виставляє рівно такий же склад на гру проти Валенсії, замінивши лише Клемана Ленгле. При цьому, перша заміна в поєдинку відбувається після 80-ї хвилини. Попереду у "синьо-гранатових" не менше простий графік, і якщо Вальверде продовжить таким же способом знущатися над своїми футболістами, то в кінці сезону його чекає неприємність, а саме - необхідність писати резюме і шукати нове місце роботи.

Тепер до матчу. Нічого нового в грі Барселони ми не побачили. 76% володіння м'ячем і перекочування м'яча. Ясно було одне - якщо з поля прибрати Лео Мессі, то Барселона потерпить моментальний крах. І навіть це було не в новинку. Барселона без Лео - як людина без серця або голови, і це не зміниться. Аргентинець блискуче пробив точно в кут після скидки від Луїса Суареса, що дозволило гостям зрівняти рахунок. Пропущений гол був на самому початку поєдинку після жахливої ??гри захисників при кутовому суперника.

Другий тайм був нудним. Команди створили вкрай мало небезпечних моментів і в підсумку розписали нічию. Обидва колективи зіграли далеко не на свій максимум. Барсі не вистачало свіжості та гостроти, Валенсія банально побоювалася суперника і боялася ризикувати. Проте, ніякої катастрофи в цій нічиєї для Барселони немає, проте питання по грі накопичуються і накопичуються. Вкотре Вальверде дивує своєю обмеженістю. І дуже дивно, що в такому великому клубі не перебуває людей, які вкажуть тренеру на це і допоможуть вирішити проблеми.

Реал продовжує деградувати "Вершкові" примудрилися переплюнути Барселону і програли на виїзді Алавес. Команда повинна була "показати зуби" після провалу в Москві, але замість цього вона зробила черговий крок назад. Хулен Лопетегі провів черговий експеримент, і він знову виявився провальним. Мова про спробу задіяти Дані Себальоса на місці Марко Асенсио. Також в черговий раз ми отримали підтвердження, що у Реала немає лідера. Немає футболіста, який вів би за собою і здобував для команди перемоги.

У пресі вже навіть подейкують про відставку Хулен Лопетегі. Богозневаг було цього не уникнути. криза назрівала. Питання тільки в тому, чи вдасться тренеру вивести команду з цієї кризи? Часу для цього все менше і менше, і Хулен Лопетегі напевно це розуміє. Його щастя лише в тому, що Барселона теж втрачає очки. Якби головний суперник "бланкос" перемагав, то фанати Реала цілком могли б змусити Переса звільнити наставника.

Алавес довго терпів і в остаточному підсумку скористався своїм шансом. У справі чи? Навряд чи, проте така поразка цілком може нарешті струсити Реал. Чи не забивати чотири матчі поспіль - це вже не жарти. Рамос в одному з інтерв'ю сказав, що команда буде битися за Хулен Лопетегі до кінця. Ну що ж, прийшов самий час.

Севілья на вершині Кілька тижнів тому всі критикували Севілью після двох поразок поспіль від Бетіса і Хетафе відповідно, а сьогодні нервіонци абсолютно по справі піднялися на вершину турнірної таблиці. У цьому турі команда Мачина обіграла Сельту. Перемога імені Пабло Сараб. Іспанець помітно прогресує в цьому сезоні і зараз робить серйозну заявку на входження до складу збірної Іспанії.

Футболістам Севільї вдалося швидко перейнятися ідеями Мачина і зараз саме ця команда є кращою в чемпіонаті за якістю гри. Попереду у Севільї матч з Барселоною на Камп Ноу, і це прекрасний шанс довести свою силу і зробити заявку на боротьбу за. За що? На що може претендувати ця Севілья? Робити висновки рано, але матч проти Барселони безсумнівно допоможе в цьому.

Складна перемога Атлетико Атлетико в домашньому матчі проти Бетіса володів м'ячем 36% відсотків ігрового часу, але в підсумку переміг. У першому таймі господарі придивлялися до суперника і шукали його слабкі сторони, а в другому перейшли в активний наступ.

Перемогу "індіанцям" приніс точний постріл вийшов на заміну Анхеля Корреа. блискучий удар. Цікаво, що за всі 90 хвилин Бетіс жодного разу не пробив у створ воріт.

Одним рядком:.

Еспаньол знову переміг на своєму полі. На цей раз скальп був знятий з Вільярреала. "Папуги", на хвилиночку, завдали 28 ударів по воротах Асенхо, 12 з яких припали у ворота. Перемогу господарям подарували удари Дардера і Пьятті в останні хвилини матчу.

Вальядолід домігся третьої мінімальної перемоги поспіль і впевнено увірвався в топ-10. Єдиний гол на рахунку Рубена Алькараса. Леганес з таким же рахунком на своєму полі взяв гору над Райо. Нарешті важливим голом відзначився Гвідо Карільо.

Хетафе Бордаласа продовжує падіння. На цей раз команда примудрилася на своєму полі поступитися Леванте. Еніс Бардхі вийшов на заміну на початку другого тайму, а через 15 хвилин забив переможний гол.

Багато спільного у Хетафе і Жирони. У минулому сезоні обидві команди боролися за Європу, а зараз провалюють матч за матчем. На цей раз каталонці на своєму полі поступилися Ейбар - 2: 3. Основна перестрілка відбулася в першому таймі, тоді як переможний гол гостями був забитий Серхі Енрічем на 72-й хвилині.

І на закуску поєдинок Сосьєдаду і Атлетика - справжнісіньке баскська дербі. Атлетик вкрай сильний на Сан Мамесі, але на цих вихідних щось пішло не так. "Леви" провалили другий тайм і не змогли повернутися в гру. При цьому, відзначимо, що господарі перевершили суперника за всіма показниками, крім головного - забитих голів.

Збірна туру:.

Гравець туру:.

Команда туру:.

Цікаві факти туру:.

1 - Вперше в історії Леганес переміг в дербі.

2 - Ману Гарсія забив Реалу в другому матчі на своєму полі поспіль.

49,11% - В середньому Севілья володіє м'ячем 49,11% - найнижчий показник серед команд-лідерів з топ-5 ліг.

142 - Артур зробив 142 пасу в матчі проти Валенсії - кращий показник чемпіонату з 2012 року.

27 - Луїс Суарес випередив Дані Алвеса і став найкращим асистентом для Ліонеля Мессі.

1 - Ліонель Мессі є найкращим гравцем за останні 10 років по голам з-за меж штрафного, а саме - 57.

11 - Починаючи з сезону 2015/2016 Анхель Корреа забив 11 голів, вийшовши на заміну - кращий показник Ла Ліги.

33 - Вперше з 1985 року Реал не забив в чотирьох матчах поспіль у всіх турнірах.

Відвідуваність:.

Стадіон Місткість Матч Глядачів Відсоток заповнювання Сантьяго Бернабеу 81 044 Камп Ноу 99 354 Ванда Метрополітан 67 703 Атлетіко - Бетіс 1: 0 63 786 94,21% Рамон Санчес Пісхуан 45 500 Севілья - Сельта 2: 1 38 068 83,67% Естадіо де ла Сераміка 24 890 Аноета 32 076 Сан Мамес 53 332 Атлетик - Сосьєдад 1: 3 46 684 87,53% Корнелья-Ель Прат 40 500 Епсаньол - Вільярреал 3: 1 20 032 49,46% Мендісорро? са 19 840 Алавес - Реал 1: 0 19 461 98,09% Іпуруа 7 083 Нуево Хосе Соррилья 26 212 Вільярраел - Уеска 1: 0 17 300 66,00% Месталья 55 000 Валенсія - Барселона 1: 1 46 249 84,09% Балаідос 31 800 Ель Алькорас 5 500 Беніто Вільямарін 54 000 Естадіо де Вальекас 15 500 Бутарке 10 958 Леганес - Райо Вальєкано 1: 0 Колісеум Альфонсо Перес 17 393 Хетафе - Леванте 0: 1 9 557 54,95% Монтіліві 13 286 Жирона - Ейбар 2: 3 10 569 79,55 % Сьюдад де Валенсія 26 354 Всього глядачів:.