УПЛ: Вернидуб Фонсека чи не сниться, Бабич обурюється, Грозний торжествує

08 жовтня 2018, 11:58 | Футбол

Ти мені не снишся, я тобі - теж Крім сенсаційного результату в Харкові, знову не спромоглися потиснути один одному руки наставники Шахтаря і Зорі. "Тисну руку тим, хто заслуговує моєї уваги. Я - не лицемір. Мені неприємно вітати цю людину, тому я не буду цього робити ", - так на післяматчевій прес-конференції висловився Паулу Фонсека. Юрій Вернидуб від колеги-опоненти не відстав: "Я в гостях. Нічого страшного в цій ситуації не бачу. Коли граємо в Запоріжжі, я підходжу не тільки до головного тренера, а й до всієї лавці ". Крім цього коуч Зорі не забув додати: "Повірте, Фонсека мені ніколи не снився". Схоже, взаємний антагонізм двох успішних фахівців скінчиться нескоро ... Емоції Бабича Нічия з Карпатами викликала у тренера Маріуполя лише негативні емоції. Олександр Бабич не тільки охарактеризував дії служителів Феміди, а й попутно дав їм слушні поради. Крім того, дісталося навіть гравцям суперника ... "Арбітри забрали у нас перемогу. В епізоді, коли м'яч нібито вийшов за лінію, боковий арбітр не встигав. Напевно, треба більше здавати тести ... З 70-ї хвилини гравці Карпат вже валялися на траві, треба було додавати вісім хвилин. Зрозуміло, що Карпати приїжджали за нічиєю, і своєю грою вони показали, що нічиєю задоволені. Те, що Федецький в кінці матчу попросив заміну, показало, що ми його вимотали ".

Призначення нового арбітра У поєдинку між Шахтарем і Зорею (1: 1) трапився досить рідкісний для наших широт випадок. Арбітр матчу Микола Кривоносов, уникаючи контакту з м'ячем, по всій видимості, надірвав м'яз, внаслідок чого, змушений був попросити заміну. Сталося це приблизно за двадцять хвилин до фінального свистка, а й без того нервову гру до фінального свистка доводив уже резервний арбітр Дмитро Кутаков.

Народ не мовчить Красномовний банер, що характеризує ставлення до минулих і нинішніх досягнень рідного клубу, підготували і продемонстрували світові фанати київського Динамо. Цілий тайм домашньої зустрічі з Олімпіком (1: 0) нечисленні глядачі, що прийшли на НСК Олімпійський, могли прочитати вельми недвозначні рядки.

Ефект Грозного Якою вже за рахунком раз (третій або четвертий - чорт ногу зломить!) Повернувся досвідчений наставник в Арсенал, і відразу - вдало. Ну, ось хто б міг заздалегідь припустити, що відверто непереконливі при Раванеллі "каноніри" візьмуть та й обіграють на виїзді Ворсклу. І це після найдостойнішого виступу полтавчан в Лізі Європи.

Кияни зусиллями восстающего з попелу Сергія Гриня забили два голи, не пропустивши жодного разу. Фактор Грозного, не інакше. У керівництві Арсеналу не можуть натішитися на свого нового тренера. Мовляв, гравці тепер працюють мало не з ранку до вечора. Результат, як говориться, на обличчя і на обличчі. Всі задоволені, а епатажний Грозний чи не танцював після переможного матчу у бровки полтавського стадіону. Чекаємо нових чудес у другому колі? !.