Олександрія в результативному поєдинку обіграла Чорноморець

06 жовтня 2018, 22:46 | Футбол
Александрия - Черноморец, ФОТО ФК АЛЕКСАНДРИЯ

В рамках одинадцятого туру УПЛ Олександрія приймала Чорноморець. Господарі могли вийти вперед дуже швидко. Артем Сітало отримав м'яч в чужій штрафній і бив в дальній кут - трохи точності забракло. Одесити відповіли, та ще й як! Гліб Грачов в падінні дотягнувся до м'яча після подачі зі штрафного і вивів свою команду вперед. 0: 1.

Команди робили дуже багато порушень правил, що хорошого темпу гри не сприяло, а тому достатку небезпечних моментів не спостерігалося. Проте, підопічні Володимира Шарана рахунок все-таки зрівняли. Кирило Ковалець шикарно обробив м'яч після передачі Цурикова і пробив точно в ближній кут. 1: 1.

У дебюті другого тайму команди по черзі володіли ігровою ініціативою, а через десять хвилин Мусолітін уклав противника на газон біля своєї штрафної. Як підсумок, Дмитро шастати шикарно пробив зі штрафного, не залишивши шансів Литовченко. 2: 1. Після цього одеситам довелося йти вперед великими силами, щоб відновити паритет.

Олександрія не збиралася притискатися до своїх воріт і забила ще раз. Євген Банада отримав м'яч на краю штрафного і відправив його в дальній кут воріт. 3: 1. Відзначимо, що в складі господарів на поле з'явився Гречишкін. Дмитро на вісімдесятій хвилині необачно відпасував назад, а татарка зреагував і скоротив відставання в рахунку. 3: 2. На більше "моряків" не вистачило.

Олександрія - Чорноморець 3: 2 Голи:

Ковалець, 44, шастати, 56, Банада, 70 - Грачов, 17, Татарка, 80.

Олександрія: Паньків - Пашаєв, Бондаренко, Шендрик, Цуріков - Банада (Гречишкін, 72), Ковалець, Довгий - Протасов (шастати, 30), Сітало, Задерака (Пономар, 46).

Чорноморець: Литовченко - Рижук, Грачов, Остапенко, Трубочкін - Бабенко, Савченко (Міщенко, 46) - Чорний, Леонов, Мусолітін - Коваль (Татарка, 43).

Попередження: Банада, Пашаєв, Бондаренко, Ковалець - Савченко, Леонов, Грачов, Мусолітін.