Касорла забив за Вільярреал вперше за 7 років

05 жовтня 2018, 10:59 | Футбол

Напередодні в Москві в рамках другого туру групового етапу Ліги Європи зустрілися Спартак і Вільярреал.

На 70-й хвилині матчу, за рахунку 2: 1 на користь іспанців, на полі з'явився ветеран Санті Касорла. До кінця основного часу Спартак зумів забити двічі і вийти вперед.

Уже в доданий час Вільярреал заробив пенальті, який пішов виконувати Касорла, і на 90 + 6-й хвилині Санті точним ударом забив.

Це перший гол Касорла за Вільярреал після повернення в клуб. У 2011 він пішов у Малагу, звідки перейшов в Арсенал.

Бажаєте дізнаватися головні футбольні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram! Стежити за нашим сайтом ви також можете в Facebook, Instagram і Twitter.