Президент Ліона: Відігратися з 0: 2 в грі з Шахтарем - це подвиг

03 жовтня 2018, 18:23 | Футбол

Президент французького Ліона Жан-Мішель Ола похвалив команду за другий тайм в матчі з Шахтарем.

Президент Ліона Жан-Мішель Ола впевнений, що відігратися з 0: 2 в матчі з Шахтарем - це подвиг для його команди.

"Ми засмучений, тому що могли почати матч краще. Однак відігратися з 0: 2 - справжній подвиг для нашої команди. Шахтар міг вирвати перемогу, зробивши рахунок 3: 2, але і у нас було два-три хороших моменти, де ми були повинні забивати ", - почав Жан-Мішель Ола.

"Ми завдали 22 удари по воротах. Думаю, це рекорд Ліги чемпіонів. Тренерський штаб повинен зрозуміти, чому команда так погано увійшла в гру. Якби трибуни були заповнені, Ліон почав домінувати з перших хвилин.

Не можна змусити футболістів грати так, як ніби на них прийшло подивитися 50-60 тисяч фанатів ".

"Ми повинні вирішити проблеми, щоб команда грала протягом усього поєдинку, як вона це робила в другому таймі з Шахтарем", - підсумував президент Ліона в коментарі Goal.

Нагадаємо, що Ліон і Шахтар розписали результативну нічию - 2: 2. Дивіться також відео голів та огляд матчу.

Раніше головний тренер Ліона заявив, що другий тайм у виконанні команди проти Шахтаря був зразковим.