Манчестер Сіті на останніх хвилинах обіграв Хоффенхайм

02 жовтня 2018, 23:49 | Футбол

Гол Давида Сільви під завісу зустрічі приніс "городянам" три очки (2: 1).

В рамках другого туру групового етапу зустрічалися Хоффенхайм і Манчестер Сіті. Німецька команда в першому турі відвезла нічию з України, а "городяни" поступилися Ліону в рідних стінах. Рахунок був відкритий вже на першій хвилині. Ісхак Бельфоділ увірвався в чужу штрафну через центральну зону і відправив м'яч під Едерсон. 1: 0.

Втім, довго радіти господарям не вдалося. Лерой Сані отримав м'яч після розкішного пасу Давида Сілви і поділився з Агуеро - Куну було важко промахнутися з близької дистанції. 1: 1. Незабаром, Манчестер Сіті міг вийти вперед, коли Стерлінг втік від захисника, але не зміг переграти Бауманна в ближньому бою. А ще пізніше, Сані проривався на ударну позицію, а м'яч відскочив до Агуеро - Серхіо з вигідної позиції у падінні не потрапив в створ.

На все це Хоффенхайм відповів моментом Бельфоділа. Емерік Ляпорт необачно відпасував назад, вивівши Исхака на ударну позицію - Едерсон спробу візаві відбив. У другому таймі команди по черзі володіли ігровою ініціативою, але до справді небезпечних моментів справа доходила нечасто. Можна згадати, як Бернарду прорвався в чужу штрафну і накинув м'яч на дальню штангу - Бауманн впорався з ударом Агуеро.

Суперники тримали хороший темп і, здавалося, що гол - справа часу. Під завісу матчу підопічні Пепа Гвардіоли притиснули супротивника до воріт і свій шанс знайшли. Давід Сілва обікрав захисника в штрафному майданчику і пробив точно в дальній кут. 1: 2. Команда Юліана Нагельсманна так і не змогла підібрати ключ до оборони суперника в час, що залишився. Свисток Даміра Скоміни зафіксував перемогу Ман Сіті.

Хоффенхайм - Манчестер Сіті 1: 2 Голи: Бельфоділ, 1 - Агуеро, 8, Д. Сілва, 87.

Хоффенхайм: Бауманн - Кадержабек, Акпогума, Хоогма, Пош, Бренет - Бельфоділ, Грілліч (Біттенкурт, 82), Демірбай (Хак, 89) - Жоелінтон, Салаї (Крамаріч, 54).

Манчестер Сіті: Едерсон - Уокер, Отаменді (Стоунз, 64), Компані Емерік Ляпорт - Гюндоган (Б. Сілва, 68), Фернандіньо, Д. Сілва - Стерлінг (Марез, 75), Агуеро, Сані.

Попередження: Демірбай - Отаменді, Фернандіньо, Уокер, Агуеро.