Ренн будинку упустив перемогу над грає вдесятьох Тулузою

30 вересня 2018, 19:49 | Футбол
Гола Ньянга оказалось недостаточно для победы над Тулузой, twitter.com/staderennais

Ренн, суперник Динамо у груповому етапі Ліги Європи, в домашньому матчі восьмого туру чемпіонату Франції не зміг обіграти Тулузу - 1: 1.

Гості з 43-ї хвилини матчу грали вдесятьох після видалення нападника Арона Исеки Лейя.

Рахунок в матчі відкрив вийшов на заміну М'Байе Ньянг, який за 20 хвилин до кінця основного часу реалізував пенальті. Проте, на 88-й хвилині Жан-Клер Тодібо зрівняв рахунок, головою замкнувши подачу Граделю з лівого флангу.

Таким чином, ця нічия дозволила Ренну піднятися на 16-у сходинку в турнірній таблиці з 8 набраними очками, а Тулуза з 12 очками вийшла на сьому позицію.

У наступному турі Ренн зіграє на виїзді проти Монако, а Тулуза прийме Ніццу.

Ренн - Тулуза 1: 1.

Голи: Ньянг, 70 (пенальті) - Тодібо, 88 Ренн: Діалло - Траоре, Да Сілва, Мешер, Бенсебаіні - Андре, Греньє, силіку - Сарр (Ньянг, 25 (Сібачо, 80)), Бен Арфа (Дель Кастільо, 64 ), Бурежо Тулуза: Рене - Аду, Тобідо, Жульєн, Мубандже - Сангаре, Босток (Жан, 76) - Доссеві (Дурмаз, 64), Гарсія (Мубеле, 60), Граделю - Лейя Попередження: Андре - Сангаре, Лейя, Тодібо Вилучення: Лейя, 43.