Сачко: Десна грала добре, але ми були краще

30 вересня 2018, 19:31 | Футбол
ВАСИЛИЙ САЧКО, ФК ВОРСКЛА

Полтавчани провели успішну "розминку" перед поєдинком Ліги Європи проти лісабонського Спортинга і завоювали чергові три очки (2: 0).

"Непогана гра сьогодні вийшла. Десна грала добре, але ми були краще. Забили два голи, створювали моменти, в першому таймі були неприємності і у наших воріт. Ми просили хлопців, щоб вони грали сконцентровано, особливо в обороні. Радує, що ми створюємо моменти. За останніх ігор побачив, що у нас є ресурси, щоб додати. І ми це робили. Швидкий гол трохи збив наш атакуючий порив. Хотілося, щоб ми тримали темп протягом 90-а хвилин, показували більше швидкостей. У четвер на нас чекає непростий матч зі Спортингом, який ми тримаємо в думці.

Завдання тренерського штабу правильно побудувати підготовку, щоб у нас вистачило ресурсів ", - цитує Сачко офіційний сайт телеканалів Футбол.

"Ми не дуже вдало стартували в чемпіонаті, було багато критики, в тому числі і від журналістів. Але ми зробили висновки, йдемо своєю дорогою і намагаємося поліпшувати результати. Коли команда виграє, легше і відновлюватися і сили перебувають. Думаю, що тренерський штаб працює правильно, у хлопців теж є розуміння процесу і вони правильно відновлюються ".

За матеріалами: footballua.tv