Сарри: У першому таймі могли зіграти і краще

23 вересня 2018, 21:38 | Футбол
Маурицио Сарри, Getty Images

У поєдинку 6-го туру чемпіонату Англії Челсі і Вест Хем не зуміли забити один одному, завершивши матч внічию.

За підсумками поєдинку головний тренер "синіх" Мауріціо Сарри поскаржився на надмірну повільність своєї команди при грі в пас і в цілому слабку гру в першому таймі.

"Ми могли зіграти краще в першому таймі. Ми рухалися трохи повільно ".

"У другому таймі, особливо в останні півгодини, ми грали дуже добре, але ми можемо ще краще. Це був не найвидатніший матч у виконанні Челсі ".

"Я знав що Вест Хем - дуже хороша команда.

Після перемоги над Евертоном вони отримали додаткову впевненість. Тим не менш, ми повинні були організувати більш швидкий рух м'яча - це дозволило б нам створити більше гольових моментів. В останні 20-30 хвилин матчу у нас це виходило, ми створили кілька епізодів, але не змогли їх реалізувати ", - сказав Сарри в інтерв'ю BBC.

Відзначимо, що українець Андрій Ярмоленко відіграв проти Челсі весь матч і упустив чудовий шанс принести своїй команді перемогу, з забійної позиції неточно пробивши головою.