Ліон обіграв Манчестер Сіті на виїзді

20 вересня 2018, 02:07 | Футбол

Після перемоги над Манчестер Сіті Ліон очолив турнірну таблицю в групі F.

Несподівана звістка прийшла з Манчестера, де зустрічалися суперники Шахтаря по групі F - чемпіон Англії Манчестер Сіті рідною Етіхад був битий Ліоном в першому турі групового раунду Ліги чемпіонів.

Незважаючи на значну ігрову перевагу (володіння м'ячем - 63% на 37%, удари - 22:11 удари в створ - 8: 3, кутові - 7: 1) господарів, гості діяли дуже ефективно і раціонально і в підсумку після голів Корне та Набіл Фекір в першому таймі дозволили лише раз відзначитися після перерви Бернарду Сілві.

Набравши три очки, Ліон, на зло експертам, відправляти його на четверте місце, очолив турнірну таблицю після першого туру. У наступному турі 2 жовтня в гості до "левам" відправиться Шахтар, а Хоффенхайм прийме Манчестер Сіті.

Манчестер Сіті - Ліон 1: 2 Голи: Бернарду Сілва, 67 - Корне, 26, Набіл Фекір, 43.