Салах проти Нігеру: два голи, два ассист, два незабитих пенальті - огляд матчу

09 вересня 2018, 15:10 | Футбол

Збірна Єгипту стартувала в кваліфікації на Кубок Африканських Націй з поразки від Тунісу, а тому в другому турі налаштувалася на Нігер і розгромила гостей.

Вже на першій хвилині лідер єгиптян Мохаммед Салах заробив пенальті, але не зумів переграти голкіпера.

Через 11 хвилин Салах допоміг відзначитися Мохсену, а на 29 хвилині, вже за рахунку 2: 0, пішов пробивати другий пенальті в матчі. Воротар знову потягнув удар форварда Ліверпуля, але той зумів опинитися першим на добиванні і переправив м'яч у ворота.

У другому таймі Єгипет відзначився ще трьома голами і довів рахунок в матчі до 6: 0.

Егііпет - Нігер 6: 0.

Голи: М. Мохсен, 13, Ашраф, 19, Салах, 29, 86, С. Мохсен, 73, Ель-Ненни, 90 + 2 На 3-й і 29-й хвилинах Мохаммед Салах не реалізував пенальті (обидва рази воротар).