Манчестер Юнайтед здобув вольову перемогу над Челсі

25 лютого 2018, 18:51 | Футбол

Перемога над "пенсіонерами" в рідних стінах дозволила команді Жозе Моуріньо повернути собі другу сходинку (2: 1).

"Червоні дияволи" примудрилися розгубити перевагу і боротьба за друге місце знову набирає обертів. Манкуніанці вже пропустили вперед Ліверпуль і програш Челсі міг би стати локальної катастрофою. "Сині", в свою чергу, повернулися на вдалу смугу і поєдинок обіцяв бути дуже цікавим. У стані "пенсіонерів" можна відзначити появу Дрінкуотера в парі з Канті. У господарів з перших хвилин з'явився Лінделеф, а тріо "Мактоміней-Матіч-Погба" повинні були уособлювати центр поля.

Гості досить активно почали матч і вже на четвертій хвилині могли відкрити рахунок, але після удару Мората з декількох метрів Манчестер Юнайтед виручила поперечина. Стартовий натиск команди Антоніо Конте успіхом не увінчався, тому господарі досить швидко організували свій наступ. Втім, серія стандартних положень і навісів до штрафного з гри користь не принесли. Надалі суперники по черзі володіли ігровою ініціативою. Азар і Вілліан відмінно творили. У стані "червоних дияволів" розгоном атак займався Погба - Поль відчував себе впевнено і виглядав досить переконливо.

Під кінець тридцяти хвилин гри манкуніанці могли забити, але у Санчеса не вийшов акцентований удар після прострілу Мартіаля з флангу. "Сині" ж відповіли взяттям воріт. Едер Азар вивів Вілліана на побачення з Де Хеа, а бразилець прошив візаві потужним ударом. 0: 1. Де Хеа, як правило, в таких моментах виручає. Відзначимо, що контрвипад гостей почався з того, що Погба не наважився боротися за "другий поверх" з Мозесом. Багато часу на відповідь Манчестер Юнайтед не треба було. Санчес знайшов Мартіаля в штрафний, а Антоні акуратно скинув на Лукаку - Ромелу другим дотиком вразив дальній кут. 1: 1. На цьому команди і пішли на перерву.

Другий тайм розпочався за досить відкритій грі. Манкуніанці намагалися комбінувати на чужій половині, а підопічні Антоніо Конте покладалися на довгі передачі. Крім того, гості частенько пробивали здалеку, що викликало у Де Хеа певні труднощі. Вілліан продовжував розривати редути супротивника - бразильцеві вдалося затьмарити навіть Азара. Під кінець години гри на полі з'явився Джессі Лингард, але спершу не про нього. Алексіс Санчес шикарно навісив в штрафну - Лукаку в падінні пробивав, але Куртуа витягнув м'яч з-під поперечини. А ось трохи пізніше бельгієць шикарно розгойдав противника і навісив в штрафну - Джессі Лингард головою відправив м'яч у кут. 2: 1.

Відразу ж пішли заміни від обох наставників. Жиру змінив Азара (!), А креативний Фабрегас вийшов замість Дрінкуотера. Жозе Моуріньо вирішив ввести в гру п'ятого захисника в особі Еріка Байї замість Санчеса. Манкуніанці грамотно стримували натиск супротивника і своєчасно вибігали в контрвипади.

Як підсумок, команда Жозе Моуріньо здобула вольову перемогу, а "сині" залишають Олд Траффорд ні з чим.

Манчестер Юнайтед - Челсі 2: 1 Голи: Лукаку, 39, Лингард, 75 - Вілліан, 32.

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Валенсія, Лінделеф, Смоллінг, Янг - Мактоміней, Матіч, Погба - Мартіаль (Лингард, 64), Лукаку, Санчес (Байї, 80).

Челсі: Куртуа - Аспілікуета, Крістенсен, Рюдігер - Мозес (Жиру, 78), Канте, Дрінкуотер (Фабрегас, 81), Алонсо - Вілліан, Мората, Азар (Педро, 73).

Попередження: Матіч, Валенсія - Канте, Мората.