Барселона знищила Жірону в каталонському дербі

25 лютого 2018, 01:11 | Футбол
twitter.com/LaLigaEN

Сьогоднішній матч став історичним, адже вперше в історії іспанської Ла Ліги на Камп Ноу відбулося Каталонське дербі між Барселоною і Жирона. Так, у цього протистояння ще немає такої багатої історії, як у головного дербі цього регіону, але через це інтересу менше до цій грі не ставало.

Вальверде очікувано провів ротацію і сьогодні в основі вийшли гравці, яким ще багато слід доводити головному тренеру. Мова про Семеду, Коутіньйо і Дембеле. Барселона почала матч дуже агресивно. Як і перших хвилинах здалося, що господарі просто зметуть гостей зі свого шляху, на що Жирона відповіла. голом. Перша ж контратака завершилася взяттям воріт. Порту забив вже в порожні ворота після того, як Умтіті дозволив йому заволодіти м'ячем і обіграти Тер Штегена.

Барселона довго не тягнула з відповіддю і вже через три хвилини рахунок зрівняла. Мессі ідеальним пасом вивів Суареса один на один і той своїм шансом скористався сповна - 1: 1. "Синьо-гранатові" продовжували нагнітати і в кінці тайму зняли всі питання про переможця. Спершу Мессі немов в онлайн-грі розкрутився навколо суперників і спокійно забив в кут, а потім той же Лео ідеально виконав штрафний, пробивши низом. Уже тоді стало зрозуміло, хто вийде переможцем з нашого матчу, але у Барселони ще був один аргумент. "Блаугранас" ідеально розкатали оборону гостей, а в кінці атаки Коутиньо викотив м'яч на порожні ворота Луїсу Суаресу - 4: 1 ще в першому таймі.

Після такої ударної половини було ясно, що Барса свого не упустить. Було цікаво, чи вдасться забити Коутиньо або Дембеле, адже це могло допомогти їм в психологічному плані. У підсумку забив бразилець. Коутиньо класним обвідним ударом послав м'яч у найдальший кут. Типовий гол цього футболіста. Але і це ще було не все. "Синьо-гранатові" сьогодні не зупинялися і мчали вперед. Шансів було більш ніж достатньо і Буну довелося ще разок витягувати м'яч із сітки своїх воріт. Дембеле з флангу прострілив точно на ногу Суаресу, який забив першим дотиком, тим самим оформивши хет-трик.

Як підсумок, легка перемога Барселони над сусідами, яка дозволяє команді зі столиці Каталонії продовжувати впевнено почувати себе на вершині турнірної таблиці.

Олександр Пузік, Football. ua Барселона - Жирона 6: 1.

Голи: Суарес, 5, 44, 76, Мессі, 30, 36, Коутіньйо, 66 - Порту, 3 Барселона: Тер Штеген - Семеду, Піке (Вермален, 64), Умтіті, Альба - Дембеле, Ракітіч (Роберто, 77), Бускетс (Пауліньо, 69), Коутіньйо - Мессі, Суарес Жирона: Буну - Рамальо, Еспіноса, Хуанпу - Маффео, Понс, Гранель, Адай (Планас, 46) - Порту (Луїс, 70), Лозано, Б. Гарсія (А. Гарсія, 63) Попередження: Альба - Хуанпу.