Монако упустив перевагу в два м'ячі і не зміг обіграти Тулузу

24 лютого 2018, 21:40 | Футбол

У матчі 27-го туру французької Ліги 1 Монако на виїзді зіграв внічию з Тулузою (3: 3).

Монако упустив можливість закріпитися на другому місці, зігравши в результативну нічию проти Тулузи - 3: 3.

"Монегаски" вийшли вперед на восьмій хвилині завдяки голу Роні Лопеша, але Сангаре зрівняв рахунок в середині першого тайму.

На початку другої половини гри Роні Лопеш забив свій другий гол, а на 72-й Йоветич зміцнив перевагу команди Леонарду Жардіма. Проте, що вийшов на заміну Делор незабаром відіграв один м'яч точним ударом з 11 метрів, а в самій кінцівці зустрічі віддав результативну передачу на Саного, який завершив камбек.

Таким чином, Монако поки залишається на другому місці з 57 набраними очками, але може опуститися на одну позицію нижче, якщо Марселю вдасться обіграти ПСЖ на виїзді. Тулуза поки займає 16-е місце, але за підсумками туру може опуститися в зону вильоту.

У наступному турі Монако прийме Бордо, а Тулуза відправиться в гості до Метцу.

Тулуза - Монако 3: 3 Голи: Сангаре, 24, Делор, 78 (пенальті), Саного, 87 - Роні Лопеш, 8, 47, Йоветич, 72 Тулуза: Лафонтен - Яго, Діоп, Аду, Мубандже - Сангаре, Каюзак, Імбула (Жан, 78) - Ндомбе (Делор, 63), Саного, Сілла (Блін, 63) Монако: Субашич - Сідібе, Глик, Жемерсон, Раджі - Моутіньо, Фабіньо - Тілеманс (Геззаль, 46), Лемар, Роні Лопеш (Діахабі , 89) - Кейта (Йоветич, 42) Попередження: Делор - Лемар, Фабіньо, Йоветич.