Ліверпуль вдома розгромив Вест Хем і піднявся на друге місце

24 лютого 2018, 21:03 | Футбол

У матчі 28-го туру англійської Прем'єр-ліги Ліверпуль вдома впевнено обіграв Вест Хем з рахунком 4: 1.

Розгромна домашня перемога над Вест Хемом дозволила Ліверпулю обійти Манчестер Юнайтед і піднятися на друге місце в турнірній таблиці.

Відкрив рахунок в матчі Емре Джан, точно пробив головою після подачі Салаха з кутового, а на початку другого тайму відзначився вже і сам єгиптянин, отримавши передачу від Окслейда-Чемберлена і точно пробивши з меж штрафного.

Ще через шість хвилин Роберто Фірміно довів рахунок до розгромного, але практично відразу вийшов на заміну Майкл Антоніо відіграв один м'яч.

Проте, перевага "червоних" в три м'ячі відновив Мане, перекинувши воротаря зблизька після прострілу Робертсона.

Ця перемога як мінімум тимчасово вивела Ліверпуль на друге місце, а Вест Хем розташовується на 13-й позиції.

У наступному турі Ліверпуль прийме Ньюкасл, а Вест Хем відправиться в гості до Суонсі.

Ліверпуль - Вест Хем 4: 1 Голи: Джан, 29, Салах, 51, Фірміно, 57, Мане, 77 - Антоніо, 59 Ліверпуль: Каріус - Арнольд, Матіп, Ван Дейк, Робертсон - Окслейд-Чемберлен, Джан, Мілнер - Салах (Соланкі, 87), Фірміно (Лаллана, 82), Мане (Морено, 87) Вест Хем: Адріан - Сабалета, Коллінз, Огбонна, Крессуелл, Евра - Маріу (Райс, 83), Куяте, Нобл, Лансіні (Антоніо, 58 ) - Арнаутович (Чічаріто, 83) Попередження: Коллінз, Куяте.