Баварія не змогла здолати Герту

24 лютого 2018, 19:59 | Футбол

Підопічні Юппа Хайнкеса так і не змогли розпечатати володіння Руне Ярстейна в поєдинку 24-го туру Бундесліги (0: 0).

Серед тижня Баварія виграла перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів у Бешикташа і, можна сказати, забезпечила собі вихід в наступну стадію. Герта, в свою чергу, цілеспрямовано готувалася до поєдинку з беззастережним лідером чемпіонату. "Стара дама" не радує результатами в останніх матчах, але будь-яка команда має підвищений настрій на Баварію.

З перших хвилин підопічні Юппа Хайнкеса забрали м'яч під свій контроль. Герта досить рідко переходила центр поля, стримуючи натиск супротивника великими силами. Втім, Левандовскі все одно знаходив можливості для удару. Вже на 5-ій хвилині Роберт відклеївся від захисника і пробивав головою з забійної позиції - Ярстейн виручив команду. Торунаріга трохи пізніше виконував функції рятівника гостей - захисник двічі вибивав м'яч з порожніх воріт.

Підопічні Паля Дардана покладалися на удари здалеку і розіграш стандартних положень - у Свена Ульрайха не виникало особливих проблем. Баварія намагалася зламати оборону противника за допомогою флангів, але дійсно небезпечний момент прийшов з центру. Роббен протягнув м'яч до штрафної і викотив на Рібері, однак Франк з відмінною позиції пробив вище воріт. На перерву команди пішли за "сухому" рахунку на табло.

У дебюті другого тайму гості провели кілька атак і знову закрилися на своїй половині поля. Баварія досить швидко створила момент. Роберт Левандовскі прибрав Торунарігу на замаху і пробив - Ярстейн знову опинився на висоті. Напевно, єдиний момент, де юний захисник залишився не при справах. Джордан постійно опинявся в потрібному місці і нівелював загрозу. Ігрова ініціатива була повністю на боці господарів, але в голи перевагу перетворити не вдавалося.

Навіть Сандро Вагнер вийшов в пару до Роберту Левандовскі, але надати належне тиск на володіння Ярстейна для взяття воріт так і не вийшло. Як підсумок, Герта перервала переможну серію мюнхенців і в хорошому настрої покидає Альянц Арену.

Баварія - Герта 0: 0 Баварія: Ульрайх - Рафінья, Зюле, Хуммельс, Алаба - Мартінес - Роббен, Мюллер (Вагнер, 71), Алькантара (Відаль, 75), Рібері (Коман, 68) - Левандовскі.

Герта: Ярстейн - Пекарік, Штарк, Торунаіріга, Платтехардт - Люстенбергер, Даріда - Лекі, Лазаро, Калу (Дуда, 80) - Зельке (Ессвайн, 72).