Реал здобув виїзну перемогу над Леганесі

21 лютого 2018, 23:47 | Футбол

Голи Васкеса, Каземіро і Рамоса дозволили "вершковим" набрати три очки в перенесеному матчі 16-го туру проти Леганесі (3: 1),.

Поки всі були захоплені баталіями в Лізі чемпіонів, мадридському Реалу потрібно було провести перенесений поєдинок шістнадцятого туру Прімери. "Вершковим" протистояв Леганес, який вже в цьому сезоні встиг залишити підопічних Зінедіна Зідана за бортом Кубка Іспанії. Наставник Реала провів істотну ротацію, а Кріштіану Роналду і зовсім в заявку не потрапив. "Пепінерос", в свою чергу, мали намір повторити кубковий подвиг і, в цей раз, відібрати очки у грізного візаві.

З забитими голами команди вирішили не тягнути. Вже на шостій хвилині Бустінса виявився спритнішим за всіх у чужому штрафному і відкрив рахунок. 1: 0. Велике питання викликають дії Тео Ернандеса в цьому моменті, який не зміг вибити м'яч з лінії воріт. Втім, довго сумувати шанувальникам "вершкових" не довелося. Лукас Васкес отримав м'яч в чужій штрафній від Каземіро і точним ударом вразив дальній кут, відновивши паритет у матчі. 1: 1.

"Галактікос" надалі володіли ігровою ініціативою і змогли вийти вперед. Каземіро виступив наконечником блискучою комбінації - бразильцеві допомагали Васкес і Бензема. 1: 2. Було помітно, що гості не показують максимальні оберти і можуть додати в будь-який момент. Карвахаль навіть вперед особливо не ходив, довіривши атакуючі маневри зі свого флангу Васкесу і Асенсио. На перерву команди пішли за рахунку 1: 2.

Друга половина гри почалася не в найвищому темпі. Команди розмірено атакували, по черзі володіючи ігровою ініціативою. Мадридці демонстративно не форсували розвиток подій і мало не поплатилися за це на кінець години гри, коли Клаудіо Бовю пробивав із забійної позиції після прострілу Ель Жара - Касілов показав відмінну реакцію, виручивши команду. Після цього гості постаралися відвести гру на чужу половину поля. Під завісу зустрічі Зідан кілька заспокоював темп замінами, а "пепінерос" просто не могли організувати фінальний штурм. За хвилину до кінця зустрічі "вершкові" заробили пенальті, який упевнено реалізував Серхіо Рамос. 1: 3. На більше у команд часу не вистачило.

Леганес - Реал 1: 3 Голи: Бустінса, 6 - Васкес, 11, Каземіро, 29, Рамос, 90 (з пенальті).

Реал: Касілов - Карвахаль, Варан, Рамос, Тео - Ковачич (Себальос, 90 + 2), Каземіро, Іско (Льоренте, 87) - Васкес, Бензема (Бейл, 76), Асенсио.

Леганес: Куельяр - Тіто, Сіовас (Мантовані, 46), Бустінса, Дієго Ріко - гумбай (Перес, 46), Пірес - Ель Жар, Ерас, Омар Рамос (Амрабат, 72) - Клаудіо Бовю.

Попередження: Дієго Ріко, Перес, Куельяр - Рамос.