Карпати і Олімпік почнуть догравання о 14:00

21 лютого 2018, 11:10 | Футбол

Сьогодні відбудеться догравання матчу 18 туру чемпіонату України.

На початку грудня львівські Карпати і донецький Олімпік почали зустріч 18-го туру чемпіонату України під рясним снігопадом, однак дограти той матч так і не зуміли.

Арбітр зустрічі Катерина Монзуль перервала матч після першого тайму.

Сьогодні, 21-го лютого, відбудеться догравання матчу. Початок другого тайму призначено на 14:00.

Відзначимо, що, незважаючи на регламент, який забороняє випускати на догравання футболістів, які не заявлених на матч спочатку, команди отримали дозвіл дограти матч в нових складах, з можливістю вийти на поле зимовим новачкам.

Відзначимо, що Карпати не зможуть розраховувати лише на двох гравців, що грали в першому таймі протистояння: Фернандо Тіссоне (пішов з клубу) і Олега Голодюка (травма).

У складі Олімпіка справи набагато гірші - відразу 6 гравців, що вийшли в грудні в старті, вже не в клубі - Кравченко, Шестаков, Богданов, Федорів, Прийомов і Моха. Також немає в Олімпіку і 4 футболістів, що були тоді в запасі.

Нагадаємо, що матч був перерваний за рахунку 1: 1. Голи забивали Мякушко і Кравченко.