Баварія крупно обіграла Бешикташ

21 лютого 2018, 00:20 | Футбол

Підопічні Юппа Хайнкеса розправилися з "чорними орлами" на Альянц Арені, граючи з 16-ої хвилини в більшості (5: 0).

Поки загальне увага була прикута до вивіски "Челсі - Барселона", на Альянц Арені зустрічалися чемпіони Німеччини і Туреччини. Юпп Хайнкес довірив місце в опорній зоні Хаві Мартінесу, а фланги півзахисту зайняли Коман і Мюллер. Склад турецької команди по іменах був досить грізним. Тут і Пепе з Адріано, і Куарежма з Вагнером Лавом. А про Домагоя Виду (в основі) і Джермейна Ленса (на лаві запасних) і говорити не варто. Все привертало до відмінного поєдинку.

Мюнхенці з перших хвилин намагалися заволодіти територіальною перевагою, але гості активно йшли вперед і пресингувати абсолютно не соромилися. Небезпека зі стану Баварії, в більшій мірі, виходила від ударів з "другого поверху", але точності таким спробам трохи не вистачало. Під кінець третини тайму стався момент, який істотно змінив хід зустрічі. Хатчінсон віддав неакуратну передачу назад, м'яч підхопив Левандовскі, а поляка збив Домагой Віда. Овидио Хацеган без зайвих роздумів видалив екс-гравця київського Динамо.

"Чорні орли" досить довго стримували натиск супротивника. Оборона гостей грала самовіддано, а Фабрі був бездоганний на останньому рубежі. Атакувальну ланку Бешикташа своїми прямими обов'язками займалося рідко, але деякі незручності обороні противника доставляти все-таки виходило. Підопічним Шенола Гюнеша було дуже важливо не пропустити до перерви, але не вдалося. Коман прострілив з флангу, а Алаба не зміг толком прийняти м'яч, який відскочив до Мюллеру - Томас проштовхнув м'яч між ніг Фабрі. 1: 0. На цьому команди і пішли на перерву.

Друга половина почалася під диктовку Баварії і взяття воріт довго чекати не довелося. Роберт Левандовскі відмінно викотив м'яч в район одинадцятиметрової позначки, а Коман не залишив шансів Фабрі. 2: 0. Трохи раніше сам поляк міг подвоїти перевагу своєї команди, але форвард струсонув штангу потужним ударом зі штрафного. Господарі продовжували володіти ігровою ініціативою і регулярно створювали моменти біля володінь Фабрі. В середині тайму Мюллер оформив дубль - Томас з декількох метрів підправив м'яч у ближній кут після навісу Кімміха. 3: 0.

Бешикташ вкрай рідко турбував Свена Ульрайха, розташовуючись дуже близько до своїх воріт. Підопічні Юппа Хайнкеса, в свою чергу, на досягнутому зупинятися не збиралися і забили ще раз. Фабрі відбив м'яч перед собою після удару Хуммельс з-за меж штрафного, а Левандовскі був першим на добиванні - 4: 0. Здавалося, що на цьому команди і закінчать, але Томас Мюллер увірвався в штрафну і прострілив на дальню штангу, звідки м'яч в ворота відправив Роберт Левандовскі. 5: 0. Як підсумок, Баварія робить дуже впевнений крок у бік чвертьфіналу Ліги чемпіонів, однак немає сумнівів, що гордий Бешикташ влаштує мюнхенцям "відмінний" прийом в Туреччині.

Баварія - Бешикташ 5: 0 Голи:

Мюллер, 43, 66, Коман, 52, Левандовскі, 79, 88.

Баварія: Ульрайх - Кіммі, Боатенг, Хуммельс, Алаба - Мартінес - Мюллер, Родрігес (Роббен, 44), Відаль (Толіссо, 83), Коман (Рібері, 81) - Левандовскі.

Бешикташ: Фабрі - Еркін (Генул, 69), Пепе, Віда, Адріано - Хатчінсон, Медель (Арслан, 85) - Куарежма, Таліска, Бабель - Вагнер Лав (Тошка, 57).

Попередження: Левандовські - Куарежма, Пепе, Тошич.

Вилучення: Віда, 16 (пряма червона картка).