Миколаїв став першим фіналістом Кубка Придніпров'я

19 лютого 2018, 21:44 | Футбол

Дев'ятнадцятого лютого відбувся перший півфінальний матч Кубка Придніпров'я-2018.

До півфіналу команди виконали чималий шлях. Раздольци виграли групу В, в якій провели чотири матчі: три перемоги і один нічийний результат. У чвертьфіналі Таврія-Скіф в серії пенальті здолала Таврію з Новотроїцького. Миколаївці в свою чергу зайняли перше місце в групі D, команда перемогла у всіх матчах і набрала максимум очок. Миколаїв в поєдинку 1/4 фіналу впевнено обіграв Реал Фарм з Одеси - 3: 0.

Глядачі побачили зимовий футбол, а серйозна стадія змагань призвела до того, що команди були обережними, ніхто не хотів пропустити небезпечну контратаку. Тому, незважаючи на запеклу боротьбу, моментів було не надто багато. У перерві Миколаїв провів велику ротацію виконавців, в той час як Роздольського команда перед другим таймом зробила одну заміну, а по ходу другого ігрового відрізка провела ще кілька. Гольова посуха могла бути перервана в районі 60-ї хвилини, коли внаслідок порушення правил у штрафному господарі отримали право на 11-метровий удар у ворота миколаївської команди, але Дмитро Невмивака не зміг реалізувати пенальті. А через десять хвилин Невмивака отримав червону картку і залишив футбольне поле, залишивши свою команду в меншості. Миколаїв не зміг скористатися підвернулася можливістю провести решту тайму в більшості, і справа дійшла до серії пенальті.

Першими за жеребом випало наносити удар з точки гостям. Команди йшли нарівні аж до четвертого пенальті - гравець миколаївської команди зміг забити, а з ударом представника Таврії-Скіф голкіпер Миколаєва зумів впоратися.

П'ятий одинадцятиметровий футболіст гостьового колективу реалізував, і рахунок в серії пенальті став 5: 3 на користь Миколаєва, який завдяки перемозі виявився першим фіналістом турніру.

У вівторок, 20 лютого, нас чекає друга півфінальна зустріч, в якій зійдуться Гірник, який представляє місто Кривий Ріг, і ГФК Металург із Запоріжжя. Матч буде проходити в Дніпрі, початок о 12:30.

Андрій Черкашин ФК Таврія-Скіф (Розділ) - МФК Миколаїв 0: 0 (по пен. 3: 5) Стадіон Колос, з. Чкалове Дніпропетровської області.