Десять червоних і вісім жовтих: Як в Бразилії в футбол грали

19 лютого 2018, 09:32 | Футбол

Чи не зумів завершитися матч чемпіонату штату Байа в Бразилії.

Перша половина матчу між клубами Віторія і Байя завершилася вельми буденно, з рахунком 1: 0 і 6-ю жовтими картками.

Проте практично відразу після першого тайму арбітр призначив пенальті у ворота господарів. Вінісіус його реалізував, після чого, святкуючи гол, почав танцювати біля фанатів суперників.

Це не сподобалося воротареві Віторії, який почав з'ясовувати стосунки з форвардом, а до них підключилися гравці обох команд. Лише через 16 хвилин вдалося відновити матч, але при цьому були видалені 3 гравця основного складу Віторії, а також 2 гравця основи і 3 запасних Байї.

Команди продовжили матч в складах 8 проти 9, але вже через 11 хвилин ще два гравці Віторії були видалені, а гра зупинена, оскільки на поле не може залишатися менше 7 футболістів однієї команди.

Швидше за все, Віторії буде присуджено технічну поразку.