Динамо мінімально обіграло Олімпік

18 лютого 2018, 20:47 | Футбол

Гол Віктора Циганкова приніс команді Олександра Хацкевича перемогу над Олімпіком (1: 0).

Головний конкурент Динамо вже здобув дуже впевнену перемогу в цьому турі, тому киянам не можна було відставати. На Олімпійський завітав Олімпік, який втратив кілька основних гравців, але як і раніше міг завдати неприємностей. У команди Олександра Хацкевича не вийшло з перших хвилин забрати м'яч під свій контроль - донеччани зовсім не збиралися відсиджуватися в обороні. Гості навіть момент змогли створити, але не вистачило сили удару Біленького з меж штрафного.

Рахунок був відкритий в середині тайму. Морозюк пробив зі штрафного - м'яч після рикошету дістався Циганкову, а Віктор розстріляв володіння Махарадзе. 1: 0. За наступні п'ять хвилин гравці Динамо "відзначилися" двічі - Кадар і Бурда отримали жовті картки. Чи не найприємніший аспект, коли тобі залишилося грати ще годину. Хомутов, до речі, був змушений покинути поле після стику з Бурдою - травму стегна отримав Владислав. На перерву команди пішли за мінімальної переваги Динамо.

Другий тайм почався не в самому високому темпі. Крім того, наставники зробили по заміні. Леонідас, який провів хороший перший тайм, поступився місцем Немчанинова. У стані Динамо Шапаренко замінив Гармаша. Юний гравець киян відразу ж кинувся в бій і мало не закінчилося для нього це травмою - відчував Микола деякий дискомфорт в області коліна. Донеччани створили небезпечний момент на кінець години гри - Геннадій Пасіч прискорився по флангу і навісив в штрафну, а Кисіль головою відправив м'яч у штангу.

Господарі відповіли ударом Бурди - Циганков здорово навісив зі штрафного, а Микита підправляв м'яч в дальній кут, але трохи точності забракло удару захисника. Команди надалі грали на зустрічних курсах, по черзі володіючи територіальною перевагою. На останні десять хвилин з'явився Мбокані, але нічим цікавим гренадер не запам'ятався. А ось Вербич міг забити дебютний гол, але півзахиснику завадила відмінна гра Махарадзе.

Кияни довели матч до логічного завершення і набрали три найважливіших очка.

Динамо - Олімпік 1: 0 Голи: Циганков, 24.

Динамо: Бойко - Кендзьора, Бурда, Кадар, Морозюк - Шепелев, Ротань - Циганков, Гармаш (Шапаренко, 46), Гонсалес (Вербич, 54) - Мораес (Мбокані, 82).

Олімпік: Махарадзе - Емерсон, Кулинич, Парцванія - Е. Пасіч (Щедрий, 79), Цимбалюк, Вакуленко, Г. Пасіч - Хомутов (Кисіль, 37), Леонідас (Немчанінов, 46) - Біленький.

Попередження: Кадар, Бурда, Шепелев, Кендзьора, Ротань - Парцванія.