Маріуполь розгромив Зірку

18 лютого 2018, 16:48 | Футбол

Три голи Андрія Борячука дозволили команді Бабича обіграти Зірку в 20-му турі УПЛ (3: 0).

В рамках двадцятого туру УПЛ зустрічалися Зірка і Маріуполь. Гості з перших хвилин забрали м'яч під свій контроль і почали тиснути на оборону противника. Підопічні Бабича досить швидко змогли відкрити рахунок. Чурко відмінно прискорився по флангу і прострілив у штрафну. Паст впорався з ударом Тотовицького, але добивання Борячука голкіперу шансів не залишило. 0: 1. Такий дебют поєдинку дещо шокував господарів.

Гості продовжували володіти ігровою ініціативою, але контрвипади Зірки були досить небезпечними. Гліб Рассадкіна мав зрівнювати рахунок, але нападаючий із забійної позиції не зміг нанести акцентований удар. В середині тайму свій шанс мав Білоног, але удару Дмитра в дальній кут трохи не вистачило точності. А ось гості показали відмінну реалізацію. Виникла пожежа у штрафному Зірки, а краще за всіх зорієнтувався Борячук - Андрій відмінно зловив м'яч на ногу і оформив дубль. 0: 2.

Білоног мав ще одну можливість, але Дмитро не зміг переграти Худжамова в ближньому бою. Відзначимо, що Маріуполь володів ігровою перевагою, але хороша реалізація підопічних Романа Монарева цілком могла б це нівелювати. На перерву команди пішли за комфортної переваги гостей. Господарі досить активно почали другі сорок п'ять хвилин, але голом знову відзначилися приазовці. Тотовіцкій віддав шикарну розрізану передачу, а Борячук легко відправив м'яч повз воротаря. 0: 3.

Після цього Маріуполь дещо відійшов в оборону і дозволив супернику грати "першим номером", розраховуючи на разючі контрвипади. Команда Романа Монарева відчайдушно намагалася відіграти хоча б один м'яч, але їх атаки розбивалися об масовану і компактну оборону противника.

Як підсумок, Маріуполь здобув три очки і забрався на шосту сходинку.

Зірка - Маріуполь 0: 3 Голи: Борячук, 9, 26, 57.

Зірка: Паст - Веремєєв (Збунь, 34), Братков, Цюпа - Білоног (Кондраков, 87), гедже, Загальский, Чичиков - Прядун - Рассадкіна (Дришлюк, 67), Тарасюк.

Маріуполь: Худжамов - Кирюханцев, Яворський, Білий, Демір - Мишнєв (Діденко, 80), Дедечко - Чурко (Пихаленок, 68), Тотовіцкій, Болбат (Неплях, 86) - Борячук.

Попередження: Дедечко, Болбат.