Шахтар не помітив Чорноморець

16 лютого 2018, 23:49 | Футбол
Радость игроков Шахтера, ФОТО ФК ШАХТЕР

Нарешті футбол повернувся на поля України. Першою подією в новому році в рамках УПЛ стало протистояння Шахтаря і Чорноморця в Харкові. Крім гравців, які не могли взяти участь через дискваліфікацію, відзначимо відсутність в старті Додо, який отримував більше ігрової практики на зборах, ніж Богдан Бутко. Господарі з перших хвилин заволоділи територіальною перевагою і намагалися зламати редути супротивника.

Після декількох не самих небезпечних моментів рахунок все-таки був відкритий. Феррейра відклеївся від Іщенко і головою вразив кут воріт після навісу Марлоса з кутового. Шахтар продовжив володіти ігровою ініціативою і шукав можливість, щоб збільшити перевагу. На 37-й хвилині Марлос підкараулив помилку противника і витончено перекинув Новака. Одесити, здається, навіть не збиралися йти в атаку, а ось пропустити ще у них вийшло - Марлос не помітив двох супротивників, навісив у штрафну, а Феррейра оформив дубль.

На перерву команди пішли за повної переваги Шахтаря, а ось другий тайм "моряки" почали дещо активніше, але це було лише короткочасно явище. Марлос швидко заспокоїв запал супротивника, відправивши м'яч у дальній верхній кут з лінії штрафної - у Новака не було шансів врятувати команду. Після цього донеччани трохи послабили хватку, тому часом гості проводили хоч якісь контрвипади. Пятов навіть вступав в гру після удару Бобко зі штрафного під поперечину.

Відзначимо, що за двадцять хвилин до кінця зустрічі травму отримав Бернард. Бразилець схопився за руку після контакту з Гути. Продовжує турбувати плече Бернарда. Будемо сподіватися, що відновиться півзахисник до матчу з Ромою. Його замінив Коваленко, який і поставив "крапку" в даному протистоянні. Віктор підставив ногу на дальній штанзі після відмінного прострілу Марлоса. "Гірники" легко набрали три очки, але не варто витати в хмарах перед матчів з Ромою.

Шахтар - Чорноморець 5: 0 Голи: Феррейра, 20, 41, Марлос, 37, 52, Коваленко, 90.

Шахтар: Пятов - Бутко, Кривцов, Хочолава, Ісмаїлі - Степаненко, Алан Патрік - Бернард (Коваленко, 71), Тайсон (Бланко-Лещук, 81), Марлос - Феррейра (Дентіньо, 74).

Чорноморець: Новак - Іщенко, Мартиненко, Мамаду - Зубейко, Бобко, Смирнов, Татарка - Чорний (Мусолітін, 88), Третьяков (Гути, 65) - Сільвіо, (Семенів, 79).

Попередження: Хочолава - татарка.