Ліверпуль на виїзді знищив Порту

15 лютого 2018, 00:49 | Футбол

Підопічні Юргена Клоппа не зазнали ніяких проблем в поєдинку проти "драконів" (5: 0).

Чергова англійська команда вирушала за межі туманного Альбіону, щоб провести перший поєдинок 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Підопічні Юргена Клоппа з перших хвилин на Драгау взяли м'яч під свій контроль і намагалися відкрити рахунок. Португальці змогли стримати стартовий натиск і навіть відповідали своїми випадами. В середині тайму "червоні" все-таки добилися свого - Мане отримав пас від Війнальдум і пробив в один дотик, а м'яч пройшов під рукою у Жозе Са.

Ліверпуль на досягнутому зупинятися не збирався і зміг подвоїти перевагу досить швидко. Мілнер чудово пробив з лінії штрафної в штангу, а Салах підхопив м'яч, познущався над воротарем і запалив своє прізвище на табло. На цьому, напевно, стало зрозуміло, що доля протистояння вирішена. Португальці намагалися забити до перерви і навіть мали для цього можливості, але удару Тікіньо з середньої дистанції зовсім трохи не вистачило точності.

На перерву суперники пішли за комфортної переваги гостей. Друга половина гри розпочалася в досить високому темпі. "Червоні" свідомо давали противнику грати "першим номером" і шукали щастя на контрвипади. На 55-ій хвилині рахунок знову змінився - відмінна вилазка вдалася Ліверпулю, а завершальний удар завдав Садіо Мане. Трохи пізніше відзначився останній гравець з тріо атаки. Фірміно розстріляв володіння Жозе Са після відмінної передачі Мілнера.

"Дракони" намагалися створити хоч щось біля воріт Каріус, але атаки господарів розбивалися об оборону суперника. Ліверпуль, в свою чергу, вирішив ще раз засмутити Жозе Са. Мане отримав м'яч на підступах до штрафного і вразив дальній кут воріт. Гості довели поєдинок до логічного завершення і однієї (або двома) ногою ступили в чвертьфінал.

Варто сказати, що Порту абсолютно не зміг створити труднощі для англійців - легка прогулянка для команди Юргена Клоппа, яка перетворює матч-відповідь на формальність.

Порту - Ліверпуль 0: 5 Голи: Мане, 25, 53, 85 Салах, 29, Фірміно, 69 Порту: Жозе Са - Рікарду, Маркано, Рейес, Алекс Теллес - Марега, Сержіу Олівейра, Еррера, Отава (Корона, 46), Браімі (Уоріс, 62) - Соарес (Пасієнсія, 73).

Ліверпуль: Каріус - Александер-Арнольд (Гомес, 79), Ловрен, ван Дейк, Робертсон - Мілнер, Хендерсон (Матіп, 75), Вейналдум - Салах, Фірміно (Інгз, 80), Мане.