Олімпік завершив зимові збори перемогою над Пакши

13 лютого 2018, 21:06 | Футбол

В останньому контрольному матчі Олімпік обіграв угорський Пакши - 1: 0.

Олімпік завершив підготовку до весняної частини сезону перемогою над угорським Пакши.

Склад "олімпійців" на цей матч був максимально бойовим, за винятком тих хлопців, які отримали паузу, адже вже через п'ять днів відбудеться зустріч з Динамо. Місце в воротах зайняв Заур Махарадзе, пару центрбеків склали Еммерсон і Міщенко, а на флангах розташувалися Кулинич і Євген Пасіч. В опорній зоні діяли Хомутов і Вакуленко, над ними - Леонідас. З флангів єдиного форварда Діарра підтримували Щедрий і Геннадій Пасіч.

Суперник команді Романа Санжара попався непоступливий, чіпкий і бойової. Угорці в першому таймі трохи більше атакували, але ці атаки не були гострими і регулярними. Донеччанам же вдавалося непогано використовувати фланги і контролювати середину поля. Здалеку небезпечно пробивав Вакуленко, але Сергію не вистачило точності. Кілька гострих атак організували брати Пасіч, непогано в атаці діяв Діарра, також мав свій момент. Але пробити угорського воротаря так і не вдалося.

На перерву команди пішли без забитих м'ячів, а в другому таймі Олімпік додав. Непогано увійшов в гру Руслан Кисіль, який додав атакам нашої команди гостроти. В середині тайму півзахисник зіграв нестандартно, обдуривши двох суперників і класною передачею п'ятою кинув уздовж лицьової лінії Леонідаса. Бразилець виконав простріл у воротарський, де підключився до атаки Вакуленко переправив м'яч у ворота - 1: 0. Перший гол Сергія в футболці Олімпіка.

У відповідь Пакши організував кілька небезпечних атак, міг навіть забити, але десь удача була на боці олімпійців, а в парі моментів відмінно зіграв Махарадзе. Свого команда Романа Санжара не упустила і здобула перемогу в цій зустрічі.

У чотирьох матчах другого збору Олімпік здобув чотири перемоги, забив дев'ять м'ячів і жодного разу не пропустивши в свої ворота.

14 лютого команда повертається до Києва, а вже 18 лютого на НСК Олімпійський зіграє матч 20-го туру Прем'єр-ліги проти Динамо.

Олімпік - Пакши 1: 0 Гол: Вакуленко, 64.

Олімпік: Махарадзе, Кулинич, Еммерсон (Абдул, 60), Міщенко (Очігава Софія Альбертівна, 46), Е. Пасіч, Вакуленко (Надирадзе, 79), Хомутов (Джонатан, 70), Щедрий (Цимбалюк, 46), Леонідас, Г. Пасіч, Діарра (Кисіль, 60).

Бажаєте дізнаватися головні футбольні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram! Стежити за нашим сайтом ви також можете в Viber і Twitter.