Манчестер Сіті розгромив Лестер

10 лютого 2018, 23:47 | Футбол

Підопічні Пепа Гвардіоли не зазнали проблем у матчі з Лестером на Етіхад (5: 1).

В рамках двадцять сьомого туру на Етіхад зустрічалися Манчестер Сіті і Лестер. "Городяни" з перших хвилин кинулися в атаку і здобули успіх дуже швидко. Рахім Стерлінг замкнув передачу Кевіна де Брейне на дальній штанзі. Оборона гостей до такого була не готова. Підопічні Пепа Гвардіоли продовжували володіти ігровою ініціативою і намагалися розвинути отримане перевагу.

Лестер відповідав дуже рідко, але зміг забити в середині тайму, коли Варди підкараулив помилку противника, пройшов двох опонентів, хитнув Емерік Ляпорт і відправив м'яч у дальній кут. Блискучий гол від англійського нападника. Після цього "лисиці" великими силами відійшли в оборону, а господарі намагалися зламати редути супротивника. Пригадується момент Стерлінга в кінці тайму, коли тільки підкат Драгович врятував гостей від пропущеного м'яча.

Другий тайм почався з гола "городян". Агуеро замкнув дальню штангу після прострілу Де Брюйне. Що в цьому моменті робив Магуайр? Не зрозуміло. Трохи пізніше Кун оформив дубль - аргентинець розвернувся в чужій штрафній і "прошив" Шмайхеля. У цей момент стало зрозуміло, що "лисиці" навряд чи вже зможуть щось змінити, але наставник гостей зробив пару замін Відзначимо, що на полі з'явився Ріяд Марез. А Агуеро на досягнутому зупинятися не збирався. Аргентинець забив ще один м'яч, скориставшись помилкою Шмайхеля, який віддав м'яч прямо на ногу Куну.

Гвардіола замінив кілька ключових виконавців і дав можливість проявити себе, наприклад, Фоден. Команди в середньому темпі догравали поєдинок, але тільки не Агуеро. Серхіо відзначився ще й божевільним ударом під перекладину, який дозволив аргентинцеві записати на свій рахунок четвертий гол в цьому матчі. Як підсумок, "городяни" знищують Лестер і набирають три очки.

Манчестер Сіті - Лестер 5: 1 Голи: Стерлінг, 3, Агуеро, 48, 53, 77, 90 - Варди, 24 Манчестер Сіті: Едерсон - Уокер, Емерік Ляпорт, Отаменді (Стоунз, 81), Зінченко (Данило, 65) - Фернандіньо (Фоден, 79), Гюндоган, Де Брюйне - Стерлінг, Бернарду Сілва, Агуеро.

Лестер: Шмайхель - Магуайр, Драгович, Фукс - Олбрайтон, А. Сілва (Сімпсон, 46), Ндіді, Джеймс, Чілвелл (Іхеаначо, 63) - Варди, Діабате (Марез, 62).

Попередження: Гюндоган, Емерік Ляпорт - Ндіді, Варди, Магуайр.