Зоря завершила збори нічиєю

10 лютого 2018, 18:29 | Футбол
Фото ФК Заря

Зоря завершила програму підготовки до весняної частини сезону товариським матчем проти узбецького АГМК. На першому зборі луганчани вже зустрічалися з цим суперником і впевнено виграли з рахунком 3: 0. І на цей раз українська команда володіла значною перевагою, проте поєдинок завершився внічию.

Вже на восьмій хвилині Харатін реалізував пенальті, призначений за фол проти Іурі, після чого Зоря мала ще кілька моментів для того, щоб збільшити рахунок, проте ними не скористалися. На 41-й хвилині пенальті був призначений вже у ворота Зорі, але Лунін відбив удар з "точки".

А в другому таймі АГМК використовував чи не єдину свою можливість на 66-й хвилині, що виникла через неузгодженість захисників, і встановив остаточний рахунок - 1: 1.

Зоря - АГМК 1: 1 Зоря: Лунін, Чеберко (Сухар, 65), Ель-Буаззаті (Чечер, 60), Сваток (Литвин, 65), Тимчик, Андрієвський (Сілас, 55), Харатін (Бабенко, 65), Кабан (Кочергін, 46), Караваєв, Іурі (Любенович, 75), Фаупала (Горбіенко, 51).

Бажаєте дізнаватися головні футбольні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram! Стежити за нашим сайтом ви також можете в Viber і Twitter.