Португалія обіграла Росію і вийшла у фінал Євро-2018 з футзалу

08 лютого 2018, 22:17 | Футбол
Андре Коэлью - автор дубля, uefa.com

В рамках першого півфінального поєдинку Євро-2018 зустрічалися збірні Росії та Португалії. Номінальні господарі з перших хвилин активно пресингували і досить швидко витягли з цього дивіденди. Чішкала перехопив м'яч в районі центральної лінії, відіграв на Робіньо, а той викотив на порожні ворота Едеру Лімі, 1: 0. Команда Сергія Скоровіча продовжувала високо зустрічати суперника, що викликало у Рікардіньо і Ко певні труднощі.

Замтарадзе довелося по-справжньому вступати в гру ближче до середини тайму. Саме в цей період Рікардінью став частіше брати гру на себе. Особливо запам'ятовується сольний прохід капітана номінальних гостей по флангу з подальшим прострілом, який перехопив Замтарадзе. У заключні хвилини португальці були граничні активні, але перетворити ігрову перевагу в голи не вдалося.

Друга половина гри порадувала великою кількістю моментів і напруженням пристрастей. Андре Коелью відновив паритет потужним ударом після невдалого перехоплення суперника. А вже через п'ять хвилин Португалія вийшла вперед. Андре Коелью божевільним ударом вразив дальній верхній кут воріт - Замтарадзе виручити команду можливості не мав. Підопічні Жоржа Бразил назбирали п'ять фолів, що надавало грі ще більшої емоційності. У арбітра були підстави, щоб зафіксувати і шосте порушення правил, але він не наважився.

Росіяни випустили п'ятого польового, тому Бруну Коелью ударом зі своєї половини поля вразив уже порожні ворота.

Відзначимо, що прямо перед цим стався спірний момент, який арбітр трактував на користь португальців. Здавалося, що Соуза зіграв руками за межами дозволеної зони. Едер Ліма за чотири секунди після голу португальців скоротив відставання, але це не врятувало росіян від поразки. Як підсумок, команда Жоржа Бразил домоглася виходу в фінал турніру, де зустрінеться з переможцем пари Казахстан - Іспанія.

Росія - Португалія 2: 3 Голи: Едер Ліма, 3'12 '', 39'11 '' - Андре Коелью, 30'03 '', 35'34 '', Бруну Коелью, 39'04 ''.