Динамо обіграло Тяньцзінь Теда

08 лютого 2018, 20:33 | Футбол
Динамо - Тяньцзинь Теда 3:1, фото ФК Динамо

У четвер на тренувальному зборі в Марбельї, де Динамо готується до весняної частини сезону, кияни знову зустрілися з представником Китаю і знову виграли. Але якщо вдень раніше Хебей Чайна Форчун був обіграний з рахунком 2: 1, то Тяньцзінь Теда отримав в свої ворота на один м'яч більше.

Уже в дебюті зустрічі пошкодження отримав Мораес, якому в підсумку довелося поступитися місцем на полі Бесєдіну.

Перший небезпечний момент біля воріт китайської команди виник на 21-й хвилині після того, як Циганков виконав штрафний удар, проте воротар виявився на висоті. Рахунок в поєдинку відкрив Хльобас на 33-й хвилині, однак лише через п'ять хвилин на табло було відновлено рівновагу.

Відразу після перерви ще раз відзначитися міг Хльобас, але м'яч після його удару пройшов повз ціль. А ось Бесєдін після удару Смирного першим опинився на м'ячі і не схибив - 2: 1. Остаточний рахунок у матчі встановив Бурда, хоча перед самим фінальним свистком Мбокані міг довести справу до розгрому, але його удар був заблокований.

Динамо - Тяньцзінь Теда 3: 1 Голи:

Хльобас, 33, Бесєдін, 49, Бурда, 53 - Бастіансен, 39.

Динамо: Маханьков, Миколенко, Самбрано, Шабанов, Бурда, Гусєв (Шепелєв, 62), Смирний, Циганков (Гонсалес, 62), Вербич (Спетару, 75), Мораес (Бесєдін, 46), Хльобас (Мбокані, 62).

Найцікавіше про Динамо ви можете дізнаватися з нашого каналу в Telegram, присвяченого київському клубу.

Бажаєте дізнаватися головні футбольні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram! Стежити за нашим сайтом ви також можете в Viber і Twitter.

За матеріалами: web.telegram.org