Кубок Придніпров'я: другий ігровий день

29 січня 2018, 20:26 | Футбол

Триває турнір Кубок Придніпров'я.

На Кубку Придніпров'я учасники провели поєдинки другого ігрового дня.

Група А ФК Зірка (Кропивницький) - ГФК Металург (Запоріжжя) 3: 0 Стадіон Колос, з. Чкалове Дніпропетровської області Голи: Чичиков (26), Драченко (32, пен. ), Ходаковський (74).

Для «Зірки» це вже другий матч турніру; в першій зустрічі команда здолала Зорю U-21 з рахунком 2: 1. Металург, який представляє аматорський чемпіонат і кубок країни, ще не грав, для нього це перший поєдинок в рамках змагань.

Стартові склади:.

Зірка: Паст, Драченко, Братков, Збунь, Маткобожик, Дришлюк, Прядун, Гаращенков, Чичиков, Тарасюк, Цюпа.

ГФК Металург: Олійник, Корох, Данюк, Величенко, Кравченко, Ковальчук, Ігнатьєв, Сарапо, Ліхобабенко, Корнєв, Подлепенец.

Можна сказати, що в першому таймі відбулися ті події, які визначили підсумок цього поєдинку. На 26-й хвилині "металлуржец" Едуард Сарапо отримав жовту картку; на цій же хвилині гравець Зірки Іван Цюпа завдав удар, з яким голкіпер Металурга впорався, але першим на м'ячі виявився Олексій Чичиков, який і вразив порожні ворота - 1: 0. На 32-й хвилині Сарапо порушив правила у штрафному майданчику, отримав другу жовту і, відповідно, червону картку. Був призначений пенальті, який реалізував Максим Драченко - 2: 0. Приблизно на 73-й хвилині був призначений штрафний удар, який воротар "металлуржцев" відбив, але на підборі виявився Олександр Ходаковський, який з близької відстані забив м'яч у сітку.

Після двох турів Зірка набрала шість очок і лідирує в групі А.

Група В ФК Дніпро - ФК Металург (Запоріжжя) 5: 0 Стадіон Навчально-реніровочной бази ФК Дніпро Голи: Михайленко (19), Назаренко (20), Будняк (38, пен. ), Палюх (48), Кобак (65) В цьому сезоні команди зустрічалися в сьомому і вісімнадцятому турах групи Б другої ліги, тоді двічі перемогли дніпряни з однаковим рахунком - 5: 0.

Склади команд:.

Дніпро: Пономаренко, Андрушко, Киричук, Тарадуда, Семенов, Войтіховскій, Джуміга, Вергун, Будняк, Назаренко, Михайленко.

На заміни виходили: Баштаненко, Луговський, Бацман, Заєць, Палюх, Нечістенко, Кулинич, Батагов, Дорошенко, Рикун, Кобак, Піддубний, Костишин.

Металург: Теленков, Петровський, Захаров, сентябе, Попов, Батраченко, Осадчий, Божий, Башинський, Девдаріані, Черніков.

На заміни виходили: Богатченко, Чумак, Федоренко, Сухаревский, Бережний, Пелех, Радомський, Буланий, Мартиненко.

У першій половині матчу після двох флангових атак відзначилися Іван Михайленко та Олександр Назаренко. Ближче до кінця тайму за рахунок індивідуальних дій Іван Будняк заробив пенальті, і сам же його реалізував. Після перерви Дніпру вдався швидкий гол. Після подачі зі стандарту Сергій Палюх головою пробив точно в "дев'ятку". Через дев'ятнадцять хвилин Едвард Кобак вразив ворота суперника ударом головою, поставивши крапку забитим м'ячам у цьому матчі.