Наполі мінімально обіграв Аталанту

21 січня 2018, 16:34 | Футбол

Гол Дріса Мертенса в другому таймі дозволив неаполитанцам святкувати перемогу над Аталантою (1: 0).

Першим матчем неділі в рамках Серії А стала зустріч Аталанти і Наполі. Вивіска виглядала багатообіцяючою, а сам поєдинок цілком міг претендувати на звання центрального у турі. Відразу кинулося в очі, що Мауріціо Сарри залишив на лаві запасних Марека Гамшика. Команди почали поєдинок з почергового володіння ініціативою, проте атаки обох колективів натикалися на міцну оборону суперника.

Часто гравці опинялися на газоні після хворобливих сутичок, що показувало зарядженість на боротьбу і Аталанти, і Наполі. Тільки ось дійсно небезпечних моментів у першій половині гри команди так і не створили. Гостям явно не вистачало Гамшика в центрі поля, а Корнеліус не давав належної натиску в атаці бергамаско. На перерву команди пішли за "сухому" рахунку, який, втім, давав привід чекати цікавий другий тайм.

Друга половина гри розпочалася під диктовку неаполітанців. На 54-ій хвилині Етріт Беріша парирував удар головою в упор від Кальєхона - це було першим дзвіночком для бергамаско. Трохи пізніше рахунок був відкритий - Мертенс отримав шикарну передачу від Кальєхона і в ближньому бою переграв Беришу. Відзначимо, що в цьому моменті є серйозні підозри на положення "поза грою", але Даніеле Орсато навіть не подивився повтор.

Після цього в складі Аталанти пройшло кілька замін, які трохи освіжили гру команди, але моменти біля воріт гостей створювалися з великими труднощами. Неаполітанці, в свою чергу, не відсиджувалися в обороні і самі йшли в атаку, відводячи гру подалі від своїх воріт. У вже компенсований час Гамшик забив другий гол, але у словака був зафіксований офсайд.

Неаполітанці довели поєдинок до логічного завершення і добули складну перемогу.

Аталанта - Наполі 0: 1 Гол: Мертенс, 65 Аталанта: Беріша - Кальдара, толой (Орсоліні, 79), Мазьелло - Хатебур, Фрелер, Крістанте, Спінаццола (Госенс, 62) - Ілічіч (Хаас, 75), Гомес - Корнеліус.

Наполі: Рейна - Хісао, Альбіоль, Кулібалі, Руї - Аллан, Жоржина, Зьелінскі (Ріг, 86) - Кальєхон (Маджо, 90 + 1), Мертенс, Лоренцо Інсіньє (Гамшик, 74).

Попередження: Руї, Кальєхон.