Валенсія поступилася Лас-Пальмасу

21 січня 2018, 00:35 | Футбол

Підопічні Хемес змогли добути вольову перемогу над "кажанами" (2: 1).

Закривати суботній ігровий день в Іспанії належало Лас-Пальмасу і Валенсії. Справи у "канарок" йшли дуже погано, але в рідних стінах команда завжди могла нав'язати боротьбу противнику. Валенсія ж хотіла скористатися втратою очок Атлетіко. Марселіно залишив на лаві запасних Гедеша і Гарая, що було трохи дивно.

"Кажани" відразу ж кинулися в атаку і вже на п'ятій хвилині пожинали плоди. Міна виграв боротьбу за "другий поверх" після подачі з кутового і головою відправив м'яч у сітку. Іспанець міг забити і другий гол, але Чічісола переправив м'яч в штангу після удару нападника декількома хвилинами пізніше. Лас-Пальмас відповів, та ще й як! Джонатан Кальєрі грудьми скинув м'яч на Вієру, а Хонатан розстріляв Нето. Дуже красиво це виглядало.

До перерви гості могли вийти вперед, але Дані Кастельяно вибив м'яч вже з порожніх воріт після відмінної атаки Валенсії. Відпочивати команди пішли за рівного рахунку. Друга половина гри розпочалася досить динамічно. Пауліста в відмінному підкаті врятував команду, не дозволивши Кальєрі нанести удар із забійної позиції. А ось вже через хвилину бразилець зіграв рукою в своїй штрафній, отримав жовту картку і наговорив на ще одну - видалення і дуже важке становище для гостей. Кальєрі, до речі, одинадцятиметровий впевнено реалізував.

Марселіно відразу ж випустив Гедеша, але складно сказати, що Гонсалу помітно посилив гру команду. Якби не Нето, то "канарки" могли поставити "крапку" в матчі вже на кінець години гри. Арбітру, варто сказати, сподобалося роздавати картки. Мартінес Мунуера "нагороджував" кожного, хто хоче, не тільки. Ще одне видалення відбулося під завісу зустрічі - Везу відправився відпочивати трохи раніше, але це особливого значення не мало, адже Лас-Пальмас грамотно перевів гру на половину поля Валенсії і можливостей для атак суперника майже не давав.

Лас-Пальмас - Валенсія 2: 1 Голи: Вієра, 20, Кальєрі, 53 (з пенальті) - Міна, 5.