Чорноморець зазнав поразки в контрольному матчі

19 січня 2018, 20:45 | Футбол

У першому контрольному матчі на передсезонному зборі в Туреччині Чорноморець поступився Іртиша з Казахстану - 0: 1.

Чорноморець почав з поразки свою програму контрольних матчів на зборах в Туреччині, поступившись Іртиша з Казахстану.

Чи не перша атака павлодарцев завершилася взяттям воріт: Калінін скористався подачею з лівого флангу і невпевненими діями захисників та воротаря Чорноморця. А ось на 21-й хвилині Безрук виручив "моряків", парирував небезпечний удар. Після цього дві можливості відігратися упустили одесити. Спочатку воротар Іртиша парирував потужний удар одного з гравців, що знаходяться на перегляді, а в самому кінці першого тайму Антонов влучив м'ячем у поперечину.

Після перерви, як і в першому таймі, суперники створили по два небезпечних моменти, проте рахунок так і не змінився.

Чорноморець - Іртиш 0: 1 Гол: Калінін, 6.

Чорноморець (перший тайм): Безрук, Мамаду, Смирнов, Татарка, Люлька, Ковалець, Мусолітін, Антонов, Третьяков, гравець на перегляді, гравець на перегляді.

Чорноморець (другий тайм): воротар на перегляді, Бамба, Смирнов, Соколов, Серденюк, Хамелюк, Машнін, Семенів, Плохотнюк, гравець на перегляді, гравець на перегляді.

Бажаєте дізнаватися головні футбольні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram! Стежити за нашим сайтом ви також можете в Viber і Twitter.