Неймар - перший в історії Ліги 1 гравець, який узяв участь у 6-ти голах в одному матчі

18 січня 2018, 08:49 | Футбол
Неймар, ПСЖ

Паризький суперклуб в черговому матчі чемпіонату Франції зустрічався з Діжон і зумів здобути дуже впевнену перемогу.

На 15-й хвилині, вже за рахунку 1: 0, Неймар відзначився першим ассистом в цьому матчі - його удар-передачу на дальній штанзі замкнув Ді Марія.

Коли на табло горіло вже 3: 0, Неймар почав забивати. На 42-й, 57-й і 73-й хвилинах він забив по голу і оформив хет-трик.

У наступні 10 хвилин він ще двічі відзначився результативними діями. Спочатку асистував Мбаппе, а пізніше реалізував пенальті.

Таким чином, на рахунку Неймара в цьому матчі 6 балів за системою гол + пас. Він став першим в історії вищого дивізіону чемпіонату Франції футболістом, який досяг такого показника.