Ганновер уникнув поразки в матчі зі Штутгартом

25 листопада 2017, 01:19 | Футбол

Перший матч 13-го туру німецької Бундесліги між Ганновером і Штутгартом завершився з рахунком 1: 1.

Ганновер упустив можливість хоча б тимчасово піднятися в зону єврокубків, зігравши внічию 1: 1 вдома проти Штутгарта.

Гостям вдалося відкрити рахунок на 24-й хвилині, коли Чаунер після не найсильнішого удару відбив м'яч прямо перед собою, а Такума Асано виявився першим на добиванні. Проте, на 76-й хвилині Ніклас Фуллкруг впевнено реалізував пенальті і встановив остаточний рахунок в матчі - 1: 1.

Ця нічия залишає Ганновер на восьмій позиції з 19 набраними очками, а Штутгарт піднявся на одну позицію вгору і з 17 очками займає 10-е місце.

Ганновер - Штутгарт 1: 1 Голи: Фуллкруг, 76 (пенальті) - Асано, 24 Ганновер: Чаунер - Зорг (Караман, 72), Сані, Антон - Корб, Бакалож, Швеглер, Остжолек - Бебу, Клаус - Харнік (Фуллкруг, 46 ) Штутгарт: Цілер - Павар, Бадштубер, Баумгартль - Бек, Аскасібар, Гентнер, Інсуа - Брекало (Аого, 66), Озкан (Аілтон, 87) - Асано (Теродд, 73) Попередження: Клаус - Бек, Озкан, Павар, Асано , Бадштубер.