Архів новин 

новини: 13 листопада 2017 у рубриці:  

Дрогба: Наступний сезон буде моїм останнім

Іуварійскій нападник Дідьє Дрогба оголосив, що він закінчить свою ігрову кар'єру в наступному сезоні.
Футбол 13 листопада 2017, 23:23 (football.ua)

Італія - ??Швеція: стартові склади Італія - ??Швеція: стартові склади
Представляємо вашій увазі стартові склади на матч Італія - ??Швеція.
Футбол 13 листопада 2017, 23:04 (football.ua)
Тріумфи і трагедії: найяскравіші матчі плей-офф відбору чемпіонатів світу Тріумфи і трагедії: найяскравіші матчі плей-офф відбору чемпіонатів світу
Football. ua згадує матчі плей-офф відбіркових турнірів чемпіонатів світу минулих років.
Футбол 13 листопада 2017, 21:48 (football.ua)
Пасіч не зіграє проти Зорі, Іщенко повернувся до тренувань Пасіч не зіграє проти Зорі, Іщенко повернувся до тренувань
Півзахисник Вереса Євген Пасіч не візьме участі в матчі проти Зорі, але до тренувань повернувся захисник Микола Іщенко.
Футбол 13 листопада 2017, 21:44 (football.ua)
Ширер: Данні Дрінкуотер, про що ти думав? Ширер: Данні Дрінкуотер, про що ти думав?
Екс-форвард збірної Англії Алан Ширер розкритикував хавбека Челсі Данні Дрінкуотера за відмову прибути в національну команду.
Футбол 13 листопада 2017, 22:36 (football.ua)
Антоньоні: На кону репутація збірної Італії Антоньоні: На кону репутація збірної Італії
Колишній півзахисник збірної Італії Джанкарло Антоньоні переконаний, що в матчі проти Швеції команда Джан П'єро Вентури буде боротися не тільки з...
Футбол 13 листопада 2017, 22:57 (football.ua)
Бензема: Почав втрачати повагу до Моуріньо, коли він порівняв мене з кішкою Бензема: Почав втрачати повагу до Моуріньо, коли він порівняв мене з кішкою
Форвард Реала Карім Бензема згадав свої відносини з тренером Жозе Моуріньо.
Футбол 13 листопада 2017, 17:18 (football.ua)
Арсенал готує новий трансферний рекорд Арсенал готує новий трансферний рекорд
Якщо Алексіс Санчес і Месут Озіл покинуть Арсенал, то "каноніри" спробують придбати Набіл Фекір у Ліона за 60 мільйонів фунтів.
Футбол 13 листопада 2017, 17:28 (football.ua)
Пятов перед матчем з Олександрією тренується за індивідуальною програмою Пятов перед матчем з Олександрією тренується за індивідуальною програмою
Участь голкіпера Шахтаря Андрій Пятов в найближчій матчі своєї команди знаходиться під питанням.
Футбол 13 листопада 2017, 17:31 (football.ua)
Андреас Перейра не хоче повертатися в МЮ взимку Андреас Перейра не хоче повертатися в МЮ взимку
Півзахисник Валенсії Андреас Перейра не бажає йти з команди посеред сезону.
Футбол 13 листопада 2017, 17:44 (football.ua)
Хайнкес: Баварії потрібні зірки, і не важливо, скільки вони коштують Хайнкес: Баварії потрібні зірки, і не важливо, скільки вони коштують
Тренер Баварії Юпп Хайнкес впевнений, що в команді повинні грати найкращі з кращих.
Футбол 13 листопада 2017, 19:08 (football.ua)
Наполі має намір придбати Дениса Суареса в січні Наполі має намір придбати Дениса Суареса в січні
Півзахисник Барселони Денис Суарес може перейти в Наполі під час зимового трансферного вікна.
Футбол 13 листопада 2017, 19:47 (football.ua)
Вермален: Радий грати за збірну, так як в Барселоні мене не випускають Вермален: Радий грати за збірну, так як в Барселоні мене не випускають
Томас Вермален задоволений тим фактом, що може отримувати ігрову практику в збірній Бельгії.
Футбол 13 листопада 2017, 20:02 (football.ua)
Джан може перейти в Боруссію Д Джан може перейти в Боруссію Д
Півзахисник Ліверпуля Емре Джан може повернутися в чемпіонат Німеччини.
Футбол 13 листопада 2017, 20:32 (football.ua)
Греція - Хорватія 0: 0 Огляд матчу Греція - Хорватія 0: 0 Огляд матчу
Представляємо вашій увазі відеоогляд матчу плей-офф відбору до ЧС-2018 між збірними Греції та Хорватії.
Футбол 13 листопада 2017, 12:32 (football.ua)
Бендтнер: Матч проти Ірландії не був ох. вибачте, захоплюючим Бендтнер: Матч проти Ірландії не був ох. вибачте, захоплюючим
Форвард збірної Данії прокоментував перший поєдинок проти Ірландії.
Футбол 13 листопада 2017, 12:38 (football.ua)
Тіаго Алькантара не виключає варіант з поверненням в Барселону Тіаго Алькантара не виключає варіант з поверненням в Барселону
Півзахисник Баварії Тіаго Алькантара прямо зараз щасливий в нинішньому клубі, але не виключає варіант з відходом в Барселону.
Футбол 13 листопада 2017, 13:05 (football.ua)
Мане знову травмувався у збірній Мане знову травмувався у збірній
Півзахисник Ліверпуля Садіо Мане залишив розташування збірної Сенегалу.
Футбол 13 листопада 2017, 13:28 (football.ua)
До кінця тижня Ньюкасл змінить власника До кінця тижня Ньюкасл змінить власника
Власник Ньюкасла Майк Ешлі має намір якомога швидше продати "сорок" Аманді Стейвлі.
Футбол 13 листопада 2017, 13:45 (football.ua)
Грізманн хотів би пограти в одній команді з Неймаром і Мбаппе Грізманн хотів би пограти в одній команді з Неймаром і Мбаппе
Форвард Атлетіко Антуан Грізманн хотів би, щоб в атаці з ним разом діяли форварди ПСЖ Неймар і Кіліан Мбаппе.
Футбол 13 листопада 2017, 14:32 (football.ua)
Жиру не збирається залишати Арсенал Жиру не збирається залишати Арсенал
Нападник Арсеналу Олів'є Жиру намір залишитися в складі "канонірів" надовго.
Футбол 13 листопада 2017, 14:26 (football.ua)
Гречишкін: Верес зараз на хорошому рахунку Гречишкін: Верес зараз на хорошому рахунку
Півзахисник Зорі Дмитро Гречишкін поділився своїми очікуваннями від матчу з Вересом.
Футбол 13 листопада 2017, 14:56 (football.ua)
Девіч: Дав слово Динамо, але в той же день подзвонив Срна Девіч: Дав слово Динамо, але в той же день подзвонив Срна
Колишній гравець Металіста, Шахтаря і збірної України Марко Девіч розповів про свій вибір на користь "гірників".
Футбол 13 листопада 2017, 14:46 (football.ua)
Начо: Реалу не потрібен ще один центральний захисник Начо: Реалу не потрібен ще один центральний захисник
Захисник Реала Начо Фернандес розповів про відхід з команди Пепе і потреби посилення захисної лінії.
Футбол 13 листопада 2017, 14:48 (football.ua)
Адвокат: Мене повинен змінити Гулліт або Куман Адвокат: Мене повинен змінити Гулліт або Куман
Тренер збірної Нідерландів Дік Адвокат покине свій пост після товариського матчу проти Румунії 14 листопада.
Футбол 13 листопада 2017, 15:07 (football.ua)
Девіч: Мені може хтось пояснити, чому Фоменко не випустив мене в матчі з Францією? Девіч: Мені може хтось пояснити, чому Фоменко не випустив мене в матчі з Францією?
Колишній гравець збірної України Марко Девіч розповів про свої стосунки з тренером національної команди Михайлом Фоменко.
Футбол 13 листопада 2017, 15:29 (football.ua)
Дані Карвахаль може повернутися на поле в мадридському дербі Дані Карвахаль може повернутися на поле в мадридському дербі
Захисник Реала Дані Карвахаль зможе допомогти своїй команді в дербі проти Атлетіко.
Футбол 13 листопада 2017, 15:47 (football.ua)
Хацкевич: Буду радий, якщо Віда змінить своє рішення Хацкевич: Буду радий, якщо Віда змінить своє рішення
Тренер Динамо Олександр Хацкевич не в захваті від того, що захисник киян Домагой Віда зібрався покинути команду.
Футбол 13 листопада 2017, 16:33 (football.ua)
Віаллі: Вентура знає, що потрібно робити Віаллі: Вентура знає, що потрібно робити
Колишній нападаючий збірної Італії Джанлука Віаллі впевнений, що Джампьеро Вентура зможе вивести "Скуадру Адзурру" до фінального турніру ЧС-2018.
Футбол 13 листопада 2017, 16:58 (football.ua)
Мілан не здійснюватиме гучних покупок взимку Мілан не здійснюватиме гучних покупок взимку
У найближче трансферне вікно Милан не буде активний на трансферному ринку.
Футбол 13 листопада 2017, 17:08 (football.ua)
Хмара тегів