Ді Франческо: Джеко дешевше думати про голи

23 листопада 2017, 11:35 | Футбол

Головний тренер Роми Еусебіо Ді Франческо оцінив дії своїх підопічних у поєдинку проти Атлетіко.

Напередодні Рома в виїзному матчі групового етапу Ліги чемпіонів поступилася Атлетіко з рахунком 0: 2.

За словами головного тренера римлян Еусебіо Ді Франческо, його команда допустила в звітному поєдинку занадто багато помилок.

"Давайте не будемо забувати про рівень гравців Атлетіко", - почав Ді Франческо.

"У першому таймі ми припускалися багатьох неточностей. У нас не виходив останній пас, який дозволив би нам вийти на ударну позицію ".

"У другому таймі ми могли б зіграти краще. Потрібно продовжувати працювати і приймати поразки з розумом.

Необхідно зробити роботу над помилками, і давайте не будемо забувати, що нам протистояла команда, грати проти якої нікому не легко ".

"Джеко дешевше думати про голи, тому що чим більше він про них думає, тим гірше для нього самого. Ми повинні були грати точніше при останньому пасі, щоб створити для нього гольові можливості ", - цитує тренера римлян офіційний сайт УЄФА.

Раніше поєдинок між Атлетіко і Ромою прокоментував головний тренер "матрацників" Дієго Сімеоне.