"Челсі" буде грати в Лізі Чемпіонів

23 листопада 2017, 10:23 | Футбол
фото з УРА-Информ

Про це передає офіційний сайт клубу. На початку першого тайму господарі осталость в меншості, арбітр видав червону картку капітану команди Садигов.

Другий гол оформили гості на 21-хвилині. Після короткої перепасовки перед штрафним "Карабаху" правила порушив голкіпер, суддя призначив пенальті, який успішно реалізував Вілліан.

У другому таймі "сині" просто добивали свого суперника. Спочатку Сеск Фабрегас пробив кілька ударів у ворота Шехіча, але він вгадав напрямок снаряда. Заключний гол забив Педро, який впевнено пробив м'яч зі штрафної лінії. Загальний рахунок зустрічі склав - 0: 4.

Як повідомлялося в "УРА-Інформ", недавно лондонський "Челсі" і мадридський "Атлетіко" домовилися про трансфер Дієго Кости в іспанський клуб.