Ньяссе може стати першим футболістом АПЛ, дискваліфікованим за симуляцію

21 листопада 2017, 21:18 | Футбол
Умар Ньяссе, Getty Images

У матчі дванадцятого туру англійської Прем'єр-ліги Евертон на виїзді зіграв внічию з Кристал Пелас з рахунком 2: 2.

Господарі відкрили рахунок вже на першій хвилині, але Евертон зрівняв рахунок через п'ять хвилин завдяки пенальті, який був зароблений нирком нападника Умара Ньяссе.

З огляду на, що з цього сезону правила ФА дозволяють керівному органу пред'являти звинувачення гравцям за симуляцію, Ньяссе став першим футболістом в історії АПЛ, якого звинуватили в тому, що він "успішно ввів рефері в оману".

Якщо Ньяссе буде визнаний винним, то його чекає двохматчева дискваліфікація. Евертон, в свою чергу, вирішив оскаржити звинувачення.

Бажаєте дізнаватися головні футбольні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram! Стежити за нашим сайтом ви також можете в Viber і Twitter.

За матеріалами: thefa.com