Бундесліга. Підсумки 12-го туру: Поразка Боруссії і чергова перемога Хайнкеса

21 листопада 2017, 18:25 | Футбол

Football. ua пропонує вашій увазі рев'ю головних подій 12-го туру чемпіонату Німеччини.

Бундесліга повернулася після ще одного міжнародного перерви дев'ятьма захоплюючими матчами. Юпп Хайнкес продовжив свою магію в Баварії, Дортмунд продовжив падіння, а Кельн, швидше за все, може готуватися до другої Бундеслізі.

Чилійський повернення Одна річ, яка була відсутня на момент відродження Баварії під керівництвом Юппа Хайнкеса, це мохіканская зачіска в середній лінії. Артуро Відаль протягом більшої частини сезону був гравцем запасу, але зумів повернуться в суботу, щоб допомогти баварцям здобути комфортну перемогу з рахунком 3: 0 над сусідами в Аугсбурзі. Відаль забив перший м'яч.

Таємниця успіху? Розмова з Хейнкес пару тижнів назад, коли тренер сказав Відаля, що той не в формі. Репутація наставника Баварії, як хорошого мотиватора продовжує зростати.

"Я довго розмовляв з ним (Відалем), і сказав, що не задоволений його фізичним станом. Я повідомив, що якщо він хоче грати, то йому доведеться щось міняти. З цього моменту він почав тренуватися належним чином ", - Хайнкес.

Нова зачіска, але той же старий добрий Левандовскі! Барвник для волосся не вплинув на його приголомшливу гру і він в записав черговий гол до свого активу в матчі з Аугсбургом. Поляк вже набив 13 м'ячів в 12 поєдинках Бундесліги. Відзначимо, що його головний суперник за Torjagerkanone П'єр-Емерік Обамеянг "відпочивав" в цей уїк-енд, що дозволило Роберту відірватися від габонців на три м'ячі.

Лейпциг vs. Байєр Внесок Хенріксен в суботу в гру "фармацевтів" можна підсумувати досить лаконічно: сім хвилин, один шанс створений, одна помилка і одна червона картка. Херрліх на початку другого тайму чи мав можливість реалізувати тактичні задумки, після навмисного гандболу Хенріксен на 52-й хвилині.

@ Eforsberg10: "We should have managed the game better after scoring the second goal, particularly because we were a man up. "# B04RBL pic. twitter. com / q2KBxTqKge - RB Leipzig English (@RBLeipzig_EN) 18 листопада 2017 р.

Матч проходив дуже динамічно з перших хвилин. Вже на 13-й хвилині Тімо Вернер вивів гостей вперед, забивши пенальті. Під завісу першого тайму Бейлі зрівняв рахунок. На початку другої половини Лейпциг знову вийшов вперед завдяки пенальті, який забив Еміль Форсберг (фол і червона Хенріксен). Але слід віддати належне леверкузенцям, на 74-й хвилині Фолланд зрівняв рахунок і приніс команді Херрліха одне очко.

Гладбах повернувся У цьому сезоні Гладбах зазнав кілька досить деморалізуючих поразок (6: 1 в Дортмунді і 5: 1 проти Байєра), але, до їх честі, вони зуміли зробити висновки і добути вражаючу перемогу проти Герти. Гладбах перемістився на четверте місце в Бундеслізі.

Відзначимо, що у берлінців третій найгірший оборонний рекорд в лізі, але в даний час вони сидять в першій четвірці.

Герта - Боруссія М від ФУТБОЛЬНІ ОГЛЯДИ на Rutube.

Гамбурзький молодіжний експеримент Можливо, через відчай, але тренер Гамбурга Маркус Гісдоль ставить в останніх декількох іграх молодь. Мабуть він прагне поліпшити стан своєї команди за рахунок бажання молодих гравців. Ця стратегія дала свої дивіденди в минулому турі, коли його команда здобула увереннную перемогу над Штутгартом (3: 1). У неділю все було не так добре.

Недосвідчений Іто був абсолютно не помітний в атаці і в результаті безрозсудно отриманої жовтої картки відправився гріти лавку. Арп, між тим, виступив досить добре, хоча він був теж не так помітний, як в останні тижні. Головний сигнал, який повинен побачити Гісдоль полягає в тому, що у молоді є свої переваги, але таланти молодого дуету повинні використовуватися з обережністю, щоб запобігти їх моральне спалювання.

Перемога Шальке Konigsblauen повинні будуть почати готувати гроші на зимову трансферну кампанію, якщо це буде продовжуватися. Недільна перемога над Гамбургом (2: 0) в поєднанні з іншими результатами показує, що "гірники" впевнено займають друге місце в Бундесліги, відстаючи від Баварії на шість очок. Але що більш важливо для них, це відставання "джмелів" на три пункти.

All I collect is victories. I have no other hobbies. (C) Zinedine Zidane ••• # bundesliga # S04HSV? #KONO pic. twitter. com / 9KacW6hKSh - Yevhen Konoplyanka (@ kono10official) 19 листопада 2017 р.

Минуло вже п'ять років з тих пір, як Гельзенкірхенці займали такі п'янкі висоти, що чудово налаштовує їх на Revierderby в наступні вихідні.

Mercedes-Benz Arena Якщо Штутгарт навчиться збирати очки далеко від дому, то він буде претендентом на титул! Шваби накопичили 16 домашніх очок в цьому сезоні, і займають 11-й рядок. Матч проти Дортмунда показав, що командам Бундесліги буде дуже важко будинку у "автозаводцев".

Якщо Хеннес міг якимось чином знайти спосіб трансформувати цю форму в виїзні зустрічі, тоді їх повернення в європейську зону буде дуже швидким. Перед поєдинком VfB втратили головного бомбардира Акола і форварда Гінчека, але все ж зуміли домогтися потрібного результату.

FULL TIME!.

The three points are staying in Stuttgart #VfBBVB pic. twitter. com / 9Ym13NWWPp - Bundesliga English (@Bundesliga_EN) 17 листопада 2017 р.

Це друга поспіль поява в розділі "schlechte Woche" для бідного Петера Боса. Він, мабуть, озирається на перші тижні сезону і не вірить своїм очам. Все пішло не так, коли клуб вирішив дисциплінувати Обамеянга, викинувши його з команди на матч п'ятниці. (В залежності від того, яку версію подій ви читаєте, нападник був покараний за запізнення на тренування або дозволив знімальній групі використовувати кошти клубу без дозволу).

Тиждень стала ще гірше, коли його команда вийшла на Mercedes-Benz Arena. Комічно-суїцидальна захист з Бартрам і Бюркі дозволила Штутгарту зайняти дуже раннє перевага, і, не дивлячись на те, що їм було надано рятівний круг через пенальті, огидна оборона дозволила господарям перемогти 2: 1 і нанести "шварцгельбен" четвертої поразки в сезоні. Відставання від Баварії становить тепер дев'ять пунктів.

Кельн О, вам потрібна ще одна ложка прикрощі та страждання? Ще один тур проходить, і слово "aus" не просто шепоче, а відкрито кричить в Кельні після того, як "козли" зазнали чергової поразки в Майнці. криза. криза. криза. У Кельні все погано, але найжахливіше, що ця гірка пігулка вже проковтнула, і в команді, скрее за все, настав смиренність. Після зимової перерви команда сміливо може готувати свій склад до другій Бундеслізі.

Відзначимо, що єдиного гола в цьому матчі, забитого пенальті від екс-гравцем Кельна Бросінскі, було досить, щоб побачити тріумф Майнца.

Збірна туру за версією сайту Бундесліги:.