Болонья на виїзді обіграла Верону, двічі поступаючись по ходу матчу

21 листопада 2017, 01:32 | Футбол

Верона двічі виходила вперед, але так і не набрала очки в домашньому матчі 13-го туру італійської Серії А проти Болоньї.

У матчі 13-го туру Серії А Болонья на виїзді обіграла Верону з рахунком 3: 2, двічі поступаючись по ходу матчу.

Відкрив рахунок в матчі форвард господарів Алессіо Черчі, відзначившись точним ударом головою на 12-й хвилині після прострілу зліва, але вже через десять хвилин рахунок був рівним, коли Дестро з близької відстані пробив у ближній кут.

Верона знову опинилася вперед ще через 11 хвилин завдяки голу Касереса, але в заключний відрізок матчу Болоньї вдалося вирвати перемогу. Спочатку Оквонкво зрівняв рахунок на 74-й хвилині, замкнувши подачі Верді, а ще через дві хвилини Донс приніс гостям три очки ударом в дальній кут з-за меж штрафного.

Примітно, що в минулому турі Болонья сама двічі виходила вперед в домашньому матчі проти Кротоні, але в підсумку програла з тим же рахунком, з яким перемогла Верону.

Верона - Болонья 2: 3 Голи: Черчі, 12, Касерес, 33 - Дестро, 22, Оквонкво, 74, Донс, 76 Верона: Ніколас - Касерес, Ерто, Караччоло, Фаоес - Ромуло, Цукуліні, Бухель (Фоссати, 67), Верде - Пацціні, Черчі (Лі, 79) Болонья: Міранте - Крафт, Госалес, Еландер, Масіна (Мбайє, 35) - Полі, Пульгар, Донс - Верді, Дестро (Оквонкво, 74 (Фаллетті, 89)), Паласіо Попередження: Бухель, Фаоес - Гонсалес.