Найменш результативна команда Ла Ліги Ейбар знищила Бетіс

21 листопада 2017, 01:17 | Футбол
Эйбар забил Бетису пять голов, twitter.com/LaLiga

Ейбар на своєму полі розгромив Бетіс з рахунком 5: 0 в матчі дванадцятого туру Ла Ліги.

Дублем у складі хазяїв відзначився Шарлес, по голу забили Гонсало Ескаланте і Серхіо Енріч, а відкрив рахунок в матчі Жорді Амат, зрізавши м'яча у власні ворота вже на шостій хвилині.

Крім того Бетису довелося грати вдесятьох майже весь другий тайм, коли за рахунку 0: 2 був видалений Аїсса Манді.

Після цієї перемоги Бетіс, який в попередніх 11 матчах забив всього шість голів, набрав 11 очок і залишається на 17-му місці.

Бетіс ж втратив можливість впритул наблизитися до зони єврокубків і з 17 очками займає дев'яту позицію.

Ейбар - Бетіс 5: 0.

Голи: Амато, 6 (автогол), Ескаланте, 30, Шарлес, 36 (пенальті), 71, Енріч, 80 Ейбар: Дмитрович - Капа, Арбіль, Олівейра, Хункі - Алехо (Пенья, 77), Ескаланте (Хордан, 70) , Гарсія, Інуї Такасі - Шарлес, Енріч (Кіке, 81) Бетіс: Адан - Барраган, Манді, Амат, Дурмісі - Гарсія - Хоакін (Санабрія, 62), Камараса (Будебуз, 70), Руїс, Нахуель (Гуардадо, 58) - Серхіо Леон Попередження: Ескаланте, Арбіль - Амато, Гуардадо Вилучення: Манді, 55.